۰ نفر
۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰
شستشوی نمای ساختمان

شرکت ارتفاع نوردان ایران شستشوی نمای ساختمان و هر گونه خدمات نما را به روش کار با طناب با بهترین کیفیت و با جدیدترین روش ها به انجام می رساند. برای دریافت خدمات از این مجموعه می توانید با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

خدماتی مانند شستشوی نمای ساختمان با کیفیت کاملا تضمین شده و با متد ها و روش های نوین به همراه برطرف نمودن کلیه نواقص نما از خدمات ارتفاع نوردان ایران میباشد.

گروه خدمات نمای ارتفاع نوردان ایران با بیش از ۱۵ سال سابقه مورد اعتماد شما عزیزان بوده و مجموعه ما همواره قدردان اعتمادتان است و ارائه دهنده خدمات نماشویی و شستشوی نمای ساختمان به روش کار با طناب در سرتاسر کشور ایران می باشد.

همچنین کلیه نیرو ها دارای بیمه کاملا پوششی حوادث می باشند و بر اساس قرار داد کلیه مسئولیت ها ی کارفرما برعهده گروه پیمانکاری می باشد، و همواره آماده پشتیبانی و ضمانت خدماتمان هستیم.

  • برای دریافت خدمات کافیست با ما تماس بگیرید ۰۹۱۲۸۵۰۶۶۵۴ استان هایی که ارائه خدمات صورت می گیرد : تهران و کلیه ی شهرستان ها

نماشویی بدون داربست

امروزه بهترین روش نماشویی برای همه نوع ساختمان ها، برج ها و مراکز خرید با هر ارتفاعی، شستشوی نما با طناب می باشد.

شستشوی نما با طناب چندین مزیت دارد از جمله اینکه سرعت کار به مراتب بالاتر می باشد و دیگر نیازی به آماده سازی داربست یا هر چیز دیگری برای شستشو ندارد. در این روش افرادی که کار شستشوی نما با طناب را انجام می دهند، هماننده صخره نوردان از ساختمان آویز می شوند و عملیات شستشو را انجام میدهند.

کاربرد دیگری که باعث می شود شستشوی نما با طناب استفاده گردد در برج ها و مراکز تفریحی می باشد، زیرا ممکن است طراحی برج و ساختمان به نحوی باشد که امکان شستشو به روشهای دیگر غیر ممکن باشد.     

تفاوتی ندارد که نمای ساختمان شما از چه باشد شیشه ای یا سیمان یا سنگ و یا هر نوع متریال دیگری که باشد با استفاده از شستشوی نما با طناب می توانید نمای ساختمان را پاکیزه و زیبا کنید.

شستشوی نمای ساختمان

چرا نماشویی؟

نماشویی ساختمان یا شستشوی نما بدون داربست، تمیز کردن شیشه‌ها و دیگر قسمت‌های نمای سازه‌های شهری است. نمای ساختمان می‌تواند شامل مصالح مختلفی شامل سازه اصلی نما، بخشی از طراحی معماری نما یا مانند پنجره‌ها، به عنوان عناصر تأمین نور ساختمان باشد.

نماشویی ساختمان می‌تواند به صورت دستی یا با استفاده از انواع ابزارهای مختلف شستشو و دسترسی انجام شود. فناوری‌های نسبتاً جدیدی برای مکانیزه کردن این عملیات رشد و بکار گرفته می‌شود.

از دیدگاه زیبائی شناختی هرچه نمای بیرونی یک سازه یا ساختمان تمیزتر باشد، آن سازه و مجموعه زیباتر، جذاب تر و چشم‌نوازتر خواهد بود. به دلیل آلودگی بیش از حد هوا، به مرور زمان لایه ای از مواد اسیدی و خورنده روی سطوح جمع شده و باعث کثیف شدن آن می‌شود.

جنس این لایه‌ها می‌تواند از اکسید نیتروژن، اکسید سولفور، اسید کربنیک و اسید نیتریک و … باشد که اگر به موقع شسته نشوند علاوه بر زشت شدن نمای ساختمان و سازه‌ها با نفوذ به لایه‌های زیرین باعث از بین رفتن تدریجی آن‌ها می‌شوند.

شستشوی نما ی ساختمان علاوه بر زدودن آلودگی و زیباتر کردن ساختمان، نقش مهمی در عمر و دوام نمای ساختمان دارد.

شستشوی نما با دو روش دستی و واترجت امکان‌پذیر است که برای نماهای سنگی از دستگاه واترجت استفاده می‌شود.   برای مثال شستشوی نماهای کامپوزیت با شستشوی نماهای سیمانی متفاوت است. همچنین برای نظافت نماهای آجری و سنگ‌های تیشه‌ای از واتر سند بلاست استفاده می‌شود.

شستشوی نمای ساختمان

هزینه و قیمت نماشویی ساختمان

تعرفه و قیمت شستشوی نمای ساختمان به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این بخش به چند مورد از آن اشاره می کنیم، البته لازم به ذکر است که برای تعیین دقیق قیمت نیاز به حضور در محل می باشد.

اولین مسئله که در این بحث مطرح است موضوع ارتفاع می باشد. به گونه ای که باید مشخص گردد که  ارتفاع ساختمان در چه میزانی است که این موارد در بحث قیمت گذاری نماشویی ساختمان موثر است.

یکی از مهمترین مواردی که در تعرفه و قیمت شستشوی نما موثر است بحث سنگ مصرفی در نمای ساختمان است که متناسب با آن قیمت نماشویی ساختمان تعیین میشود و با حضور در محل و بررسی آن و مواد مورد نیاز برای شست وشوی نما پروژه مربوطه با توافق طرفین شروع میشود.

وجود آب و همچنین برق سه فاز در ساختمانی که قرار است نماشویی انجام شود حائز اهمیت می باشد.

بحث دیگری که در قیمت نماشویی ساختمان تاثیر زیادی دارد بحث میزان کثیفی و عمر سنگ است، که این مورد نیز در تعیین قیمت شستشوی نما بررسی شده و کارفرما با تایید موارد ذکر شده موافقت خود را اعلام می کند.

شستشوی نمای ساختمان بوسیله کلایمر

با ظهور هرچه بیشتر ساختمانهای بلند مرتبه در سراسر جهان، شستشوی نمای ساختمان اهمیت بیشتری پیدا کرده است. به طور عمده توضیحی برای کاربرد پلت فرم معلق (کلایمر) در تمیز کردن نمای ساختمان و مزایای آن به شما کاربران خواهیم داد.

برای شستشوی نمای ساختمان و نگهداری نما در ساختمانهای بلند بهتر است با اجاره کلایمر به جای استفاده از داربست سنتی نتیجه کار بهتری داشته باشید.

در واقع پیچیدگی معماری و ارتفاع نمای ساختمان مستلزم استفاده از سکوی معلق موتوری است، که بتوان با استفاده از این تجهیزات دسترسی مطمئن و ایمن به نمای ساختمان های بلند داشت.

کارهای خارجی ساختمان بلند مرتبه شامل تمیز کردن پنجره های بلند، شستشوی نمای ساختمان، تمیز کردن دیوارهای خارجی، تمیز کردن دیوار پرده، رنگ دیوارهای بلند، تعمیرات بتن، نصب ورق های کامپوزیت، آب بندی و نصب تبلیغات هوایی و غیره است. که کارفرمایان می توانند با اجاره کلایمر عملیات خود را با خیالی آسوده و ایمنی بیشتر به نتیجه مفید برسانند.

سکوی کار معلق (کلایمر) نوع جدیدی از ماشین آلات کاری می باشد و  از آنجا که به راحتی کار می کند، ایمنی و صرفه جویی در انرژی و زمان را برای عملیات ساختمانی تضمین می کند.

با توجه به توانایی تحمل وزن بالا در دستگاه کلایمر می توان حمل  شیشه، صفحه کامپوزیت، آلومینیوم، سنگ مرمر، گرانیت، موزاییک، سرامیک و هر گونه مصالح و لوازم مربوط به نما را بدون اتلاف انرژی و بدون استفاده از نیروی انسانی در هر نقطه از نما در هر ارتفاعی به کار گرفت.

برای استفاده از خدمات نما واجاره یا خرید دستگاه کلایمر و داربست متحرک به سایت ارتفاع نوردان ایران مراجعه فرمایید:

https://ropeeni.com/

۲۱۲۱

کد خبر 1508137