افزایش۵۶درصدی حمل کالا با ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای قزوین

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین از رشد ۵۶درصدی حمل کالا با ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان طی فروردین ماه امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ علیرضا معیری پور، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: در یک ماه گذشته ۶۰۰هزار تن انواع کالاهای مختلف از استان قزوین جابجا شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است.

او بیان کرد: میزان جابجایی کالا طی این مدت حتی در مقایسه با فروردین ماه سال ۹۸ که ویروس کرونا شایع نبود و وضعیت حمل و نقل و صنایع تولیدی، کشاورزی و معدنی در شرایط عادی قرار داشت نیز رشد ۱۵درصدی نشان می دهد که این با تلاش تمام دست اندرکاران این حوزه به خصوص رانندگان شریف و زحمتکش حاصل شده است.

معیری‌پور افزود: حوزه حمل و نقل جاده ای در یک سال گذشته با اقدامات ساختاری و جلب همکاری و مشارکت تمام صنوف حمل و نقل تلاش کرد که رکود حاصل از پاندمی کرونا بر روی فعالیت اقتصادی این بخش به حداقل برسد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: با بررسی آمار و اطلاعات به دست آمده استان قزوین با گذار از این رکود و با حمل بیش از ۱۰میلیون و ۴۰۰هزار تن انواع کالا در سال ۹۹ رشد ۶درصدی نسبت به سال پیش از آن داشته و امیدواریم با تداوم این تلاش ها در جهت بهبود گردش مالی حوزه حمل و نقل شاهد فعالیت بیشتر ناوگان حمل و نقل، رونق اقتصادی و به تبع آن کاهش آثار مشکلات و مسایل این قشر باشیم.

۱۲هزار و ۳۵۶راننده در ناوگان حمل و نقل کالای جاده ای استان قزوین، کار جابجایی بار را در جاده ها بر عهده دارند.

46

کد خبر 1508188

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =