آغاز طرح واکسیناسیون گروه‌های آسیب‌پذیر در قزوین

رییس مرکز بهداشت شهیدبلندیان شهرستان قزوین گفت: از روز چهارم اردیبهشت واکسن کرونا به گروه‌های هدف آسیب پذیر در شهرستان قزوین تزریق می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ علیرضا مهرعلیان، رییس مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان و جانشین قرارگاه مبارزه با کرونا قزوین در  نشست اضطراری واکسیناسیون کووید 19، ضمن ارائه گزارشی از طرح واکسیناسیون کرونا که از بهمن سال 1399، آغاز شده است، شروع طرح واکسیناسیون گسترده گروه های هدف آسیب پذیر در جامعه را از روز شنبه، چهارم اردیبهشت 1400، اعلام کرد.

محمد شفیعی، فرماندار و فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با ویروس کرونا نیز به اهمیت طرح واکسیناسیون کرونا و لزوم حمایت دستگاهها اشاره و تاکید کرد: عملیات اجرایی واکسیناسیون در سطح شهر قزوین مورد بررسی قرار گیرد و راهکارهای مناسب ارائه شود.

در این نشست مقرر شد که شهرستان قزوین، پایگاه های متمرکز واکسیناسیون، در چهار نقطه غرب، شرق، شمال و جنوب، ایجاد و بسترهای لازم برای اجرای واکسیناسیون مهیا شود.

همچنین مقرر شد، مجتمع ورزشی هلال احمر در بلوار شهید بهشتی، مجتمع ورزشی دانشگاه پیام نور در مینودر، مجتمع دانشگاهی تربیت مدرس و ستاد اسکان آموزش و پرورش ناحیه یک در خیابان نواب، مجتمع دانشگاهی علمی کاربردی شهرداری در خیابان ایران گاز و فرهنگسرای شهید رجایی در خیابان راه آهن، برای تدارک پایگاه های واکسیناسیون شهر قزوین، مجهز و راه اندازی شوند.

48

کد خبر 1508195

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =