۰ نفر
۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۰
همدان جزو ۷ استان پرخطر کرونایی در کشور

معاون سیاسی و امنیتی استانداری همدان گفت: طبق آمار وزارت بهداشت، همدان جزو هفت‌ استان پرخطر کرونایی کشور است که باید این هشدار جدی گرفته شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ مصطفی آزادبخت در ستاد استانی مقابله باکرونا با بیان اینکه طبق آمار وزارت بهداشت،  استان همدان جز هفت‌ استان پرخطر کرونایی کشور است، افزود: باید نسبت به این خطر و هشدار بزرگ حساس باشیم.

وی با بیان اینکه میزان رعایت پروتکل‌ها و مصوبات ستاد استانی در دستگاه‌های دولتی توسط تیم‌های نظارتی بررسی شوند گفت: دهیاری‌ها و بخشداری‌ها پاسخگوی پیشگیری، کنترل و مقابله با کرونا در روستاها هستند.

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار همدان با اشاره به اینکه بانک‌ها زمینه رعایت پروتکل‌ها و مصوبات ستاد استانی را برای کارکنان و مراجعه کنندگان فراهم‌ کنند افزود: در طی این مدت کادر درمان و علوم پزشکی استان تلاش‌های بسیار ارزشمندی برای پیشگیری، کنترل و مقابله با کرونا در کشور انجام داده‌اند که قدردان آنها هستیم.

وی  با بیان اینکه متولیان امور باید محل اجتماعات و ازدحام جمعیتی را به حداقل ممکن برسانند گفت: باید نظارت‌ها بر جامعه برای حفظ سلامت مردم و رعایت پروتکل‌ها و مصوبات ستاد استانی بیشتر شود.

آزادبخت در پایان سخنانش خواستار نظارت مستمر بر آرامستان‌ها شد و تصریح کرد: دستگاه‌های دولتی باید به طور جدی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و دورکاری انجام شود.

48

کد خبر 1508229

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =