انجام بیش از ۵۲۰۰ مورد بازرسی کرونا از واحدهای صنفی در استان سمنان / پلمپ ۱۳۹ واحد صنفی متخلف

‍ معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از انجام بیش از ۵ هزار و ۲۰۰ مورد بازرسی کرونا از واحدهای صنفی استان در سال جاری خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین  استان سمنان مهدی یحیایی در جلسه کمیته نظارت و ارزیابی ستاد استانی مقابله با کرونا که در استانداری سمنان برگزار شد با اعلام این خبر گفت: این تعداد بازرسی از ابتدای اعمال محدودیت های جدید کرونایی در سال جاری و در قالب اکیپ های بازرسی و با همکاری دستگاه های زیربط از قبیل بهداشت ، نیروی انتظامی ، تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف در سطح استان انجام شده است.

 وی با اشاره به تشدید بازرسی ها ، هدف از انجام این بازرسی ها را بررسی اجرای محدودیت های کرونایی و پروتکل های بهداشتی و نظارت بر مراکز فعال تجاری و اقتصادی استان عنوان کرد

 وی افزود: در این بازرسی ها تعداد ۱۰۰ واحد صنفی به جهت عدم رعایت محدودیت های ابلاغی از سوی ستاد ملی کرونا و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و مقررات صنفی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

 معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به اهمیت همراهی واحدهای صنفی در مهار کرونا ویروس گفت: از ابتدای اجرای محدودیت های کرونایی در سال جاری در حدود ۱۳۹ واحد صنفی در سطح استان به جهت سرپیچی از دستورات و مقررات پلمپ شده است.

 مهدی یحیایی اظهار داشت: پلمپ این تعداد از واحدهای صنفی در حالی صورت گرفته است که از قبل به این واحدها تذکر لازم درخصوص محدودیت فعالیت ، رعایت پروتکل های بهداشتی و ممانعت از انجام تخلفات صنفی داده شده اما با توجه به تکرار تخلف پلمپ شده اند.

48

کد خبر 1508271

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =