۰ نفر
۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۵
دستور نتانیاهو در پی تنش‌های غزه و قدس

ایسنا نوشت:نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به رخدادهای قدس اشغالی و حملات از غزه به شهرک‌های صهیونیستی مدعی شد: ما آزادی عبادت را برای همه ساکنان و زائران در اورشلیم (قدس اشغالی) در نظرمی‌گیریم همانطور که هر سال این کار را می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری معای فلسطین، بنیامین نتانیاهو،‌ نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در جلسه مشورتی امنیتی در مقر وزارت جنگ این رژیم در شهر تل‌آویو پیرامون بررسی تنش در غزه و قدس گفت: درباره غزه دستور داده‌ام برای تمام سناریوهای احتمالی مقدمات لازم در نظر گرفته شود.

او خواستار آرامش خاطر تمام طرف‌ها در پی درگیری‌های بین فلسطینی‌ها و نیروهای اشغالگر در قدس شرقی شد.

نتانیاهو درباره درگیری‌های قدس اشغالی ادعا کرد: ما آزادی تمام ساکنان و تمامی زائران در اورشلیم را مثل هر سال صیانت می‌کنیم اما اکنون خواستار اجرای قانون هستیم و می‌خواهم همه طرف‌ها خیالشان راحت باشد.

او در راس نشست مشورتی با فرماندهان امنیتی و ارتش به ارزیابی موضع‌گیری رژیم صهیونیستی درباره افزایش تنش در قدس و غزه پرداخت.

همچنین منابع عبری گفتند، آوی کوخاوی، رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی که قرار بود امشب به واشنگتن برود به دلیل تنش در غزه و قدس سفرش را لغو کرد.

طبق رسانه‌های صهیونیستی، در این نشست بنی گانتس وزیر جنگ، کوخاوی، نداف ارگمن،‌ رئیس شاباک، مائیر بن شبات، رئیس شورای امنیت داخلی و دیگر فرماندهان حضور داشتند.

پیشتر ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد، طی ساعات شب گذشته 36 راکت از غزه به سمت اراضی اشغالی شلیک شده است.

311311

کد خبر 1508363

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =