رشد ۵برابری سرمایه‌گذاری در شهرکهای صنعتی قزوین

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی قزوین گفت: در یک ماه اول سالجاری بیش از ۲۲درصد از برنامه عملیاتی سال۱۴۰۰ مربوط به واگذاری اراضی صنعتی، کارگاهی و صنفی در شهرکها و نواحی صنعتی استان به متقاضیان سرمایه‌گذاری تحقق پیدا کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ حمیدرضا خانپور، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی قزوین با اعلام این مطلب گفت: در یک ماه اول سال جاری، با جذب ۴۶متقاضی سرمایه‌گذاری به میزان ۴۱هکتار زمین صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی واگذار شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد ۵برابری داشته که نشان از رونق تولید و اشتیاق بخش خصوصی علیرغم شدت تحریم های ظالمانه برای سرمایه گذاری در سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها در استان صنعتی قزوین دارند.

او تصریح کرد: شهرکهای صنعتی لیا، خرمدشت، حکیمیه، کاسپین، قزوین(کوهین) و ناحیه صنعتی طارم به ترتیب میزان بیشترین جذب سرمایه گذار و میزان مساحت واگذاری صنعتی را در مدت مذکور داشته اند.

خانپور میزان سرمایه گذاری این قراردادها را بیش از ۱۴هزار میلیارد ریال عنوان کرده که با راه اندازی کلیه این طرحهای صنعتی زمینه اشتغال ۱۸هزار نفر فراهم می شود.

رئیس هئیت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان در ادامه خاطرنشان کرد: در راستای تحقق شعار سال"تولید، پشتیبانی‌ها، موانع زدایی‌ها " مجموعه شرکت شهرکهای صنعتی همانند سال گذشته که به شعار " جهش تولید" جامه عمل پوشانده و جذب دوبرابری سرمایه گذار نسبت به سالهای مشابه داشتیم در سال جدید هم اولویت را بر توسعه شهرکهای تقاضامحور و تکمیل زیرساخت های سرمایه گذاری و رفع موانع تولید و حمایت حداکثری از صنایع کوچک ادامه می دهیم.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین این قول را داده در کمترین زمان در راستای تسهیل گری و کم کردن بروکراسی اداری در برداشتن موانع پیش روی تولید کنندگان و صنعتگران و تلاش مضاعف همکاران این مجموعه با همت بالا تمامی امکانات را  برای متقاضیان سرمایه گذاری فراهم کنیم.

48

کد خبر 1508536

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =