مهلت ارائه اظهارنامه ارزش افزوده دوره زمستان تمدید شد

مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین گفت: مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره چهارم (زمستان۹۹) پانزدهم اردیبهشت ماه است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ سعید حوائج، مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین با اشاره به ابلاغ مصوبات ستاد کرونا گفت: مودیان مالیاتی مشمول قانون مالیات بر ارزش افزوده تا پانزدهم اردیبهشت ماه فرصت دارند نسبت به تکمیل و تسلیم اظهارنامه فصل زمستان۹۹ اقدام کنند.

مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین افزود: مهلت ارائه و تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده طبق قانون ۱۵روز پس از پایان هر فصل است لیکن بر اساس مصوبات چهل و پنجمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا، مهلت تکمیل و ارسال اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره چهارم سال ۱۳۹۹ (فصل زمستان) و سررسید پرداخت مالیات آن، یک ماه تمدید شده است.

او تاکیدکرد: مودیان مالیاتی به منظور برخورداری از هرگونه تسهیلات قانونی و جلوگیری از تعلق جرایم مالیاتی، باید از طریق سایت عملیات الکترونیکی مالیات بر ارزش افزوده به آدرس www.evat.ir  در موعد مقرر نسبت به ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره زمستان۱۳۹۹ و پرداخت مالیات و عوارض متعلقه اقدام کنند.

مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین در پایان خاطرنشان کرد: مهلت های قانونی که سر رسید آنها تاریخ انقضاء مهلت تسلیم اظهارنامه است از جمله مهلت مقرر برای تسلیم گزارش حسابرسی مالیاتی موضوع تبصره ۱ ماده ۲۷ قانون ارزش افزوده نیز شامل تمدید مهلت یک ماهه هستند و این گروه از مودیان با احتساب تعطیلات رسمی پانزدهم و شانزدهم خرداد ماه، برای ارائه گزارش حسابرسی مالیاتی خود تا تاریخ هفدهم خردادماه سال۱۴۰۰ فرصت دارند.

48

کد خبر 1508543

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =