جواب یحیی به آنها از هند؛ پرسپولیس واکسن نزده

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:توانستیم خودمان را به عنوان یکی از تیم های صعود کننده به مرحله بعدی معرفی کنیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی برگشت با الریان قطر اظهار داشت:‌ آخرین بازی مرحله گروهی ما است و در این پنج بازی عملکرد خوبی داشتیم. توانستیم خودمان را به عنوان یکی از تیم های صعود کننده به مرحله بعدی معرفی کنیم. 

وی افزود: قبل از صحبت کردن درباره بحث‌های فوتبالی باید از تمام افرادی که برای انجام این دوره از مسابقات و میزبانی تیم گوا و فدراسیون هند  تشکر کنم. با تمام کم و کاستی‌ها این میزبانی انجام شد و از تمام افرادی که برای برگزاری این مسابقات تلاش کردند تشکر کرد.

گل محمدی ادامه داد: باید از بازیکنان که شرایط و مشکلات زیادی را تحمل کردند،  با آنها جنگیدند و توانستند سربلند بیرون بیایند، تشکر کنم. روزهای خیلی سختی را پشت سر گذاشتند. استرس زیادی در بحث کرونا وجود داشت. تمام تیم هایی که در این گروه حضور داشتند به جز پرسپولیس واکسن زده بودند. این امر استرس زیادی را به بازیکنان وارد  کرد. باید از تمام مسئولان کشوری بخواهیم نسبت به واکسیناسیون عمومی اقدام‌های جدی‌تری صورت بگیرد. خصوصا ورزشکاران همیشه در معرض ابتلا هستند.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: تمام بازی‌هایی که در گروه ما انجام می‌شود سختی خاص خودش را دارد و برای ما مهم هستند. مقابل الریان هم باید کیفیت خوب خود را نشان بدهیم. باید بتوانیم به عنوان تیم اول گروه راهی مرحله بعدی شویم. با تمام وجود و قوای خود مقابل حریف بازی می‌کنیم و می‌دانیم الریان هم می‌توانست به عنوان یکی از تیم‌های صعودکننده گروه خودش را معرفی کند اما هم مقداری بدشانسی آورد و هم نتوانست از فرصت‌هایش استفاده کند. امیدوارم بازی خوبی انجام شود  و پس از بازی صحبت‌های بیشتری درباره این مسابقه خواهیم داشت.

251 251

کد خبر 1509408

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =