دستگاه قضایی استان یزد پیشگام در استفاده از تکنولوژی‌های جدید و رویکردهای خلاقانه

رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: استان یزد در انجام بسیاری از امور بدیع، طرح های ابتکاری، رویکردهای خلاقانه و شیوه های نوین خدمت رسانی به مردم استان، پیشگام و مبتکر است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ غلامعلی دهشیری در نشست شورای معاونین دادگستری استان یزد با تاکید بر تلاش مضاعف مجموعه برای ارتقاء کمی و کیفی عملکرد دادگستری استان اظهار کرد: در سنوات اخیر برنامه های بسیاری برای تحرک بیشتر و بهبود کیفیت خدمات قضایی به مردم انجام شده که ماحصل آن افزایش رضایتمندی مردم از مجموعه قضایی استان بوده است.

وی افزود: برنامه های پرشمار بازدیدهای سرزده و از پیش تعیین شده، رصد همه جانبه ارکان خدمت کارکنان قضایی و اداری، تأکید بر تکریم مراجعین، کاهش قابل توجه پرونده های مسن و معمر، اصلاح فرایندها، ارتقاء ظرفیت دادرسی های الکترونیک، پیشگامی در کشور در استفاده از ظرفیت های جدید و هوشمند سازی شیوه های خدمات با بهره گیری از تکنولوژی های جدید همه از تغییرات رو به تعالی در سنوات اخیر حکایت دارد.
این مقام قضایی نیاز به یک تحول فوری برای صیانت از جایگاه استان را خواستار شد و گفت: تغییر رویکردها با استفاده از فکر و اندیشه مدیران باید وضعیت دادگستری استان را به سمت وضعیت مطلوب تری در پارامترهای مورد نظر مرکز قرار دهد.
وی استان یزد را در انجام بسیاری از امور بدیع، طرح های ابتکاری، رویکردهای خلاقانه و شیوه های نوین خدمت رسانی به مردم استان، پیشگام و مبتکر دانست و بیان داشت: گرچه امور صورت گرفته در سنوات اخیر موجب ماندگاری و مانایی تلاش های مجموعه می گردد و تسهیل شرایط را برای مراجعین موجب شده است، اما این اقدامات نباید مجموعه را از رساندن آمارهای مد نظر مرکز از لحاظ کمی غافل کند.
دهشیری اضافه کرد: قوه قضاییه بر اساس راهبردهای کلان و برنامه های خود، دستورالعمل هایی را ابلاغ می کند که باید اجرای بند به بند این دستورالعمل ها مورد التزام تمام کارکنان مجموعه قضایی قرار گیرد.

شایان ذکر است در این نشست عملکرد آماری دادگستری مورد ارزیابی قرار گرفت و پیشنهادات معاونین در خصوص ارتقاء عملکرد استان طرح و به صورت مصوبه به استان ابلاغ گردید.

46

کد خبر 1510716

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =