کلوپ‌های جدید تفریحات دریایی و هوایی منطقه آزاد کیش

جزیره کیش ویژگی‌های یک جزیره مدرن و زیبا را دارد که به کلوپ‌های تفریحات دریایی و فضای زیبای شهری معروف است. با اینحال ظرفیت‌ها و پروژه‌های تفریحی در منطقه آزاد کیش با همکاری‌ها و سرمایه‌گذاری‌ها در حال افزایش است.

به گزارش خبرآنلاین از کیش : شیوع کرونا و رکود صنعت گردشگری اگرچه خسارت‌هایی را متوجه فعالان حوزه گردشگری کرده است، اما در بسیاری از مناطق آزاد ایران از فرصت استفاده کرده و طی این مدت بر تکمیل زیرساخت‌های گردشگری و امکانات و زمینه‌چینی برای تبلیغات که موجب جذب گردشگران خارجی و داخلی برای آینده است، تمرکز شده است. منطقه آزاد کیش نیز در ایام کرونا به ویژه در سال ۹۹ و سپس با ورود مدیرعامل جدید به این منطقه دست به تکمیل زیرساخت‌های گردشگری زده است.

در عین حال سازمان منطقه آزاد کیش این مدت فرصت را غنیمت دانسته تا برنامه‌ریزی‌ها برای ورود گردشگران خارجی از طریق فراهم کردن زیرساخت‌های لازم را انجام دهد. در این خصوص جذب گردشگر از کشورهای عضو اکو شامل ترکمنستان، قرقیزستان، ازبکستان، قزاقستان، افغانستان، تاجیکستان، جمهوری آذربایجان،
پاکستان و ترکیه جزو اصلی‌ترین هدف‌ها بود.

این کشورها با جمعیت حدود ۵۰۰ میلیون نفر گزینه‌های مناسبی برای جذب مسافران به جزیره کیش هستند. از این رو برای تحقق این هدف برقراری خط پرواز مستقیم به کشورهای عضو اکو و جزیره کیش در دستور کار قرار گرفته است. علاوه بر کشورهای عضو اکو، جذب گردشگران کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز در بخش تبلیغات و بازاریابی معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش مطرح بوده است.

46

کد خبر 1510746

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =