۳ پیام در واکنش به درگذشت محمدهادی نژادحسینیان

تسنیم نوشت: جهانگیری، ولایتی و ظریف در پیام‌های جداگانه‌ای درگذشت محمدهادی نژادحسینیان وزیر اسبق راه و صنایع سنگین را تسلیت گفتند.

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، علی‌اکبر ولایتی مشاور رهبر معظم انقلاب اسلامی و محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در پیام‌های جداگانه‌ای، درگذشت محمدهادی نژادحسینیان وزیر اسبق راه و صنایع سنگین را تسلیت گفتند.

جهانگیری در پیام خود عنوان کرده است: مصیبت فقدان این مدیر خدمتگزار و باسابقه که سال های متمادی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مسئولیت های مختلف منشا خدمات ارزنده ای به کشور بود را به همه دوستان، علاقه مندان و بستگان به ویژه خانواده محترم ایشان صمیمانه تسلیت می گویم و از خداوند بزرگ برای آن فقید سعید غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان ارجمند صبر و اجر مسالت دارم.

در پیام ولایتی هم آمده است: خبر درگذشت مرحوم محمد هادی نژاد حسینیان که از شخصیت های برجسته و با سابقه ارزشمند در حوزه های مختلف و متعدد مدیریتی واجرایی از جمله در جایگاه وزیر صنایع و سفیر  ایران در سازمان ملل و ... بودند موجب تاثر و تاسف گردید.

ظریف نیز در پیامی نوشت: مرحوم نژاد حسینیان از وزرای خوشنام و سخت کوش ایران اسلامی بودند که مدتی در مسولیت خطیر نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد و همچنین نماینده کشورمان در اوپک سابقه درخشانی در خدمت به میهن اسلامی و مردم عزیز داشتند. ایشان طی سالیان متمادی خدمت همواره مشاوری امین و صادق برای مقامات عالی کشور بودند.

سید محمدهادی نژادحسینیان که سابقه وزارت در دوران دفاع مقدس و دولت سازندگی را دارا بود و سفیر اسبق ایران در سازمان ملل بود، امروز پس از یک دوره طولانی بیماری در ۷۵ سالگی درگذشت.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1511227

برچسب‌ها