۱ نفر
۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۹
هلاکت تعدادی از اراذل و اوباش شهرستان خوی

تعدادی از اراذل و اوباش شهرستان خوی توسط سربازان امام زمان (عج) به هلاکت رسیدند.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، سربازان گمنام امام زمان (عج) در درگیری مسلحانه با باند اراذل و اوباش شهرستان خوی، تعدادی از آنها رابه هلاکت رسیده و تعدادی از آنها رانیز دستگیر کردند.

دادستانی عمومی و انقلاب شهرستان خوی در اطلاعیه‌ای در این خصوص اعلام کرد:

دستگاه قضایی در برخورد قاطع و سخت با مجرمان حرفه ای و اراذل و اوباش و افراد مخلّ نظم و امنیّت عمومی جامعه و امنیّت شهروندان و مجازات حداکثری آنها، از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد؛ پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی و تضمین امنیّت شهروندان در تمام ابعاد، از جمله وظایف و تکالیف دستگاه قضایی و کارگزاران امنیّتی است.
در ادامه این بیانیه تاکید شده است: مساله برخورد با اراذل و اوباش و اخلال کنندگان نظم و امنیّت جامعه، از جمله سیاست های اولویّت دار دستگاه قضایی بوده و دادستانی خوی به عنوان خادم و حافظ امنیّت مردم، با این پدیده شوم که امنیّت روانی جامعه و شهروندان را هدف قرار داده و عدّه ای می خواهند در این دارالولایه ناامنی و ارعاب ایجاد کنند به سختی مقابله خواهد کرد.
همچنین در این بیانیه اضافه شده است: در راستای مقابله جدّی و قاطع با پدیده اراذل و اوباش و اخلال کنندگان امنیّت و نظم عمومی جامعه و در نتیجه عملیّات غرورآفرین سربازان گمنام امام زمان (عج) تعدادی از اراذل و اوباش که مسّلح به  انواع سلاحهای گرم و سرد جنگی بوده و اقدام به مقابله مسلّحانه با ماموران عمل کننده کرده بودند، کشته شدند.

46

کد خبر 1511567

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =