اجرای پروژه‌های زیرساختی در شورای پنجم رقم خورد

رییس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: در راستای خدمت رسانی به شهروندان پروژه‌های عمرانی زیرساختی درشورای پنجم آغار و اجرایی شد که شاید کمتربه آنها پرداخته شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ حکمت اله داودی، رییس شورای اسلامی شهر قزوین در آیین بهره برداری و کلنگ زنی پروژه های شاخص شهرداری قزوین با محوریت توسعه فضای سبز شهری در هفته ملی شوراها بابیان این مطلب اظهارکرد: ۲۲سال از تشکیل نهاد شوراها می‌گذرد و روز به روز این درخت تنومند نظام اسلامی بارورتر از گذشته می شود.
او با تاکید براینکه شوراها و مدیریت شهری بار سنگینی را از روی دوش دولت برداشته است افزود: باید اختیارات بیشتری به نهاد شورا واگذارشود تا بتوانیم درهمه بخش‌های عمرانی خدماتی اجتماعی و سلامت خدمات و اقدامات ارزشمندی را به شهروندان ارائه کنیم.
این مقام مسئول به اقدامات و پروژه های زیرساختی اجراشده در شورای پنجم اشاره کرد و گفت: یکی از پروژه های مهم و شاخص این دوره پروژه بلوار آیت الله باریک بین است که امیدواریم باتلاش شبانه روزی تا پایان دوره شورای پنجم تکمیل و مورد بهره برداری شهروندان قرارگیرد.
داودی ادامه داد: احداث بوستان بزرگ بانوان درمنطقه جنوب شهر و تئاتر شهر ازجمله مهم ترین پروژه هایی است  که در شورای پنجم و باتلاش مدیریت شهری درحال اجرا است که امیدواریم تا پایان این دوره از شورا به سرانجام برسند.
علی فرخزاد، معاون عمرانی استاندار قزوین هم در افتتاح پروژه‌های شهرداری قزوین گفت: توسعه متوازن نقاط متصل و منفصل شهری، همواره شعار شورای پنجم شهر بود که با افتتاح این پروژه ها محقق شده و به بهره برداری رسیده است و امروز شاهد این هستیم که نقاط کم برخوردار نیز به موازات دیگر مناطق از امکانات شهری بهره مند می شوند.
معاون عمرانی استاندار گفت: مجموعه شهرداری قزوین به تنهایی یک استانداری است و حتی اعتبارات آن بیشتر از مجموع چند دستگاه دولتی است.
فرخزاد در پایان با اشاره به رضایت شهروندان از توسعه متوازن شهر گفت: صرف این اعتبارات موجب رضایت مندی شهروندان شده است و شهرداری را در یک کف ترازوی رضایت مندی شهروندان در مقابل سایر دستگاه ها در کفه دیگر ترازو قرار داده است.

48

کد خبر 1512033

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =