۱ نفر
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۰
پاسخ شستا به بیانیه فدراسیون فوتبال

تسنیم نوشت: مهدی اسماعیلی، مدیر امور حقوقی و قراردادهای شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) نسبت به بیانیه فدراسیون فوتبال واکنش نشان داد.

فدراسیون فوتبال پس از انتقال سند ساختمانش به شستا در ازای طلب دو میلیون یورویی این شرکت از فدراسیون، بیانیه‌ای صادر و به نکاتی اشاره کرد. پس از این بیانیه، مهدی اسماعیلی، مدیر امور حقوقی و قراردادهای شرکت سرمایه گذاری تامین (شستا) پاسخ بیانیه فدراسیون فوتبال را داد.

پاسخ مهدی اسماعیلی، مدیر امور حقوقی و قراردادهای شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی به شرح زیر است:

1-اقرار به دریافت دو میلیون یورو و تحویل چک ارزی که پیش از این مدعی خلاف آن بودند.

2-تعهد ارزی و رفع تعهد ارزی -که رابطه دارنده ارز با دولت و بانک مرکزی است- از رابطه تجاری بین دو طرف معامله ارزی متفاوت است و دوستان فدراسیون عامدانه این دو مسئله را با هم مطرح کرده و خلط مبحث می‌کنند که استدلال‌شان خلاف مصوبه ستاد مقابله با تحریم‌ها، نامه ریاست وقت فدراسیون فوتبال و تحویل چک ارزی است.

3-موضوعات حقوقی در دادگاه تعیین تکلیف می‌شوند نه در رسانه و فضای مجازی.

258 41

کد خبر 1512098

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • علی DE ۲۱:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  3 0
  دقیقا درست فرموده اند
 • حسین IR ۲۱:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  3 1
  چرا ۳دانگ ازساختمان فدراسیون فوتبال دراختیار پرسپولیسیه مگر این تیم بادیگر باشگاههای کشور فرق داره چرا از بیت المال برایش مایه میگذارند
  • خشن IR ۱۰:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
   0 0
   نخیر دوست عزیز، علاوه بر کل ساختمان فدراسیون فوتبال، سه دانگ هم از ساختمان باشگاه پرسپولیس در قضیه ۲ میلیون یورو در گرو شستا بوده که حالا شستا به حق طلب خود یعنی کل ساختمان فدراسیون و سه دانگ از ساختمان پرسپولیس را مطالبه کرده.
 • SE ۲۲:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  2 0
  اتفاقا شستا کار خوبی کرده !!یک چیزی هم دوستان فوتبالی طلبکار شدند!!؟
 • ناشناس IR ۲۳:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  2 0
  ننه من غریبم بازی نداره،بدهی ایه که به گردن فدراسیونه و باید پرداخت بشه.این پول حق یه عده کارگر و بدهی سنگینی بر ذمه فدراسیون فوتباله که یه عده بی لیاقت بالا آوردن و باید تسویه شه.نکنه آقایون هنگام دریافت این مبلغ فکر می کردن بلاعوضه.