سازمان همیاری آمادگی اجرای پروژه های بزرگ عمرانی را دارد

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های لرستان گفت : سازمان دارای نیروی انسانی خوب و دلسوز ، تعداد ۳۸ دستگاه ماشین آلات سنگین و ۶ دستگاه ماشین آلات سبک ، کارخانه سنگ شکن و کارخانه آسفالت ۱۲۰ تنی و درآمد های محدودی بصورت کارهای مشارکت مدنی می باشد .

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، مهندس رضا بردبار در این رابطه گفت : اعمال سود کم از مزیت‌های سازمان است و سازمان همیاری نسبت به سایر پیمانکاران با حدود ۵۰ درصد سود کمتر کارهای عمرانی  را با کیفیت عالی انجام می دهد و در این خصوص با توجه به ظرفیت‌های موجود آمادگی اجرای پروژه های بزرگ عمرانی استان را دارد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان ، اجرای معابر شهرک صنعتی شماره ۲ خرم آباد، آسفالت معابری شهری استان ، اجرای زیرسازی و آسفالت جاده دسترسی نیروگاه خرم آباد ، اجرای طرحهای آبخیزداری جهاد کشاورزی استان ، لایروبی پل حاج عمران ، پیاده رو سازی اطراف دریاچه شاپوری و چند کار عمرانی دیگر از جمله قراردادهای سازمان بوده که یا به اتمام رسیده اند و یا در حال اجرا می باشند .

وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه با زحمات پرسنل  و تلاش های زیاد در حال حاضر بخش زیادی از مشکلات سازمان مرتفع گردیده و تقریباً می توان گفت در شرایط ایده آل هستیم و امیدواریم در پیش رو بتوانیم امور محوله سازمان را به نحو مطلوب تر انجام نماییم.

رضا بردبار در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همراهی همکاران و پرسنل سازمان که نقش موثر و بسزایی در حل مشکلات و اجرای پروژه ها داشتند افزود : از جناب استاندار( رییس شورای سازمان )  و مهندس امیری معاونت عمرانی که رییس هیات مدیره سازمان می‌باشند و همواره در مرتفع نمودن مشکلات و تقویت سازمان کمک حال بوده و دریغ نکردند تقدیر و سپاسگزاری دارم .

لازم به ذکر است سازمان همیاری شهرداری های استان لرستان یک سازمان عمرانی است که ارکان مدیریتی آن شامل » استاندار بعنوان رییس شورای سازمان ، معاونت عمرانی استاندار بعنوان رییس هیات مدیره و ۱۶ شهرداری استان بعنوان سهامداران آن می باشند .

کد خبر 1512555

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =