معاون پارلمانی وزیر کشور گفت که بر اساس تقویم برگزاری انتخابات مجلس نهم، کارمندان دولت که قصد نامزدی در انتخابات را دارند، باید اوایل تیر ماه از سمت خود استعفا دهند.

مهدی محمدی‌فر معاون پارلمانی وزیر کشور درباره جزئیات مراحل برگزاری انتخابات مجلس نهم، گفت: وزارت کشور برای برگزاری انتخابات به شکل رایانه‌ای اقدامات علمی، فنی و سیستمی را انجام داده، اما باید مکانیزم‌های تعریف شده به تأیید شورای نگهبان قانون اساسی برسد.

وی تصریح کرد که زمان رایانه‌ای کردن مراحل انتخابات مشخص نیست و شاید این کار، هنگام برگزاری انتخابات دیگری انجام شود.

معاون پارلمانی وزیر کشور بر اساس تقویم زمانی انتخابات دوره نهم مجلس اعلام کرد: آندسته از کارمندان دولت که قصد نامزدی در انتخابات را دارند، باید اوایل تیر ماه از سمت خود استعفا دهند و تقریبا 45 روز قبل از یعنی 12 اسفند ماه نیز، از کاندیداها ثبت‌نام به عمل خواهد آمد.

مصطفی محمدنجار وزیر کشور، در روزهای اخیر از آمادگی این وزارتخانه برای برگزاری انتخابات رایانه‌ای خبر داد اما این کار را منوط به هماهنگی با سایر دستگاه‌ها از جمله نیروی انتظامی، وزارت اطلاعات، شورای نگهبان دانست.

/2929

کد خبر 151281

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بدون نام IR ۰۸:۰۵ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۶
    0 0
    باسلام وعرض خسته نباشبد منظورازاستعفای کارکنان دولت کلیه کارکنان یارییس ومسولین وایابایدازسازمان خارج شوندیافقط بعنان مسول نباشند باتشکر