مهر نوشت:

نائب رئیس قرارگاه عمار تاکید کرد که این قرارگاه با هدف و کارکرد حزبی تشکیل نشده و بسیار بعید است در چنین قرارگاهی اعضا تصمیم بگیرند برای انتخابات مجلس نهم لیست مجزای انتخاباتی ارائه کنند.

علیرضا پناهیان درخصوص کارکرد سیاسی قرارگاه عمار و شائبه انتخاباتی بودن این قرارگاه گفت : احتمال دارد قرارگاه عمار کارکرد سیاسی داشته باشد چرا که ما نمی توانیم نسبت به جریانهای سیاسی و عملکردهای آنها در جامعه بی تفاوت باشیم.

وی افزود: با این وجود قرارگاه عمار یک قرارگاه سیاسی است که البته با هدف و کارکرد حزبی تشکیل نشده است، بلکه بیشتر یک اتاق فکر برای هم فکری و تبادل افکار است. نیروهای این قرارگاه با هدف بصیرت دهی به جامعه فعالیت می کنند و هر کدام سعی می کنند این کار را به بهترین نحو انجام دهند.

پناهیان در پاسخ به سئوالی در خصوص احتمال ارائه لیست انتخاباتی از سوی قرارگاه عمار اظهار داشت: بسیار بعید است در چنین قرارگاهی اعضا تصمیم بگیرند برای انتخابات مجلس نهم لیست مجزای انتخاباتی ارائه دهند.

این استاد حوزه و دانشگاه درخصوص برنامه های قرارگاه عمار برای مقابله با جریان انحرافی اظهار داشت: هر کدام از اعضا به صورت فردی برنامه های فعالیت هایی را در این راستا انجام می دهند و به شیوه و ادبیات خود نیز تا به حال اقداماتی را انجام داده اند. تمامی اعضای قرارگاه عمار خود را موظف می دانند که با هر جریان انحرافی که در جامعه شکل می گیرد برخورد کنند.

/2929

کد خبر 151317

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =