لزوم توجه جدی متولیان فرهنگ بر استفاده از ظرفیت هنرمندان قزوینی

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین بر لزوم توجه جدی متولیان فرهنگی شهر قزوین بر استفاده از ظرفیت‌های هنرمندان بومی کهن شهر تاریخی قزوین تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ محمد درافشانی، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین در مراسم افتتاحیه نمایشگاه جشن سالانه عکاسان قزوین که به مناسبت گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی در پیاده راه فرهنگی سبزه میدان با فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد، گفت: حمایت از هنرمندان بومی منجر به  تشویق و ایجاد انگیزه در آنان می شود، لذا تمامی دستگاه های اجرایی به ویژه متولیان فرهنگی باید از این موضوع حمایت جدی داشته باشند.

او با بیان این مطلب که نگاه اقتصادی به هنر، موجب پویایی فرهنگ و هنر می‌شود از متولیان فرهنگی خواست تا به مقوله مهم اقتصاد هنر توجه ویژه داشته باشند و با خرید آثار هنری از هنرمندان حمایت کنند.

درافشانی تصریح کرد: خوشبختانه در نمایشگاه جشن سالانه عکاسان قزوین، آثار بسیار خوبی در سطح ملی وجود دارد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین در پایان گفت: سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین به عنوان متولی حمایت از هنرمندان بومی، تلاش کرده است همواره حامی آنان باشد، امیدوارم با همکاری متولیان فرهنگی بتوانیم با حمایت از هنرمندان و استفاده از ظرفیت های هنرمندان بومی، اتفاقات خوبی را برای شهر قزوین رقم بزنیم.

46

کد خبر 1514161

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =