کرونا در لرستان سیر نزولی دارد / مردم از عادی انگاری پرهیز کنند

معاون استاندار لرستان در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: مردم از عادی انگاشتن شرایط پرهیز کنند .

به گزارش خبرآنلاین لرستان، دکتر ثمینی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت :  با اعلام  ستاد ملی مقابله با کرونا ، بیماری در استان روند نزولی به خود گرفته است که این شرایط  را مدیون همکاری خوب مردم ، اصناف و تمامی اقشار جامعه هستیم .

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان اظهار داشت : با توجه به انجام واکسیناسون رده سنی ۸۰ سال به بالا در مراکز معین شده و احتمال ازدحام جمعیت، دانشگاه علوم پزشکی نسبت به افزایش تعداد این مراکز اقدام کند .

وی در این خصوص تصریح کرد : با توجه به اینکه مرحله اول واکسناسیون شامل رده سنی ۸۰ سال به بالا هنوز به پایان نرسیده، مراحل بعدی توسط دانشگاه علوم پزشکی استان به اطلاع عموم خواهد رسید .

معاون استاندار لرستان در خصوص وضعیت رنگ بندی شهر های استان افزود : با اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا شهرهای رومشگان و چگنی در وضعیت زرد و سایر شهرهای استان در وضعیت نارنجی به لحاظ بیماری کرونا قرار دارند که با توجه شکنندگی شرایط، نباید وضعیت عادی انگاشته شود .

دکتر ثمینی تاکید کرد : از هم استانی های محترم می خواهیم با پرهیز از حضور در تجمعات و برگزاری هر گونه مراسم عزاداری و عروسی نسبت به رعایت دستورالعمل های بهداشتی اهتمام داشته باشند تا بتوانیم با حفظ ثبات به شرایط عادی بازگردیم .

46

کد خبر 1515215

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =