توسعه ارتباطات مردمی وظیفه ذاتی منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان است

توسعه ارتباطات مردمی با هدف جلب و جذب مشارکت مردم اعم از شهری و روستایی برای حفاظت و حراست و توسعه منابع طبیعی تجدید شونده وظیفه ذاتی منابع طبیعی و آبخیزداری است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان در گفتگویی  اظهار کرد: برای دریافت نظرات و رفع مشکلات احتمالی، مردم و ساکنین در حوزه ها بر این باوریم که بدون حمایت و مشارکت مردم هیچ اقدامی در عرصه های منابع طبیعی و آبخیزداری پایدار نخواهد بود.
جعفر مرادی حقیقی در ادامه افزود: به همین دلیل و به منظور ارتباط مستقیم با مردم، روزهای پنجشنبه هر هفته با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ستاد کرونا اقدام به دیدار با متقاضیان ملاقات حضوری نمودیم.
وی خاطرنشان کرد: هر فردی از آحاد جامعه که در ارتباط با منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان اعم از جنگل، مرتع، بیابان، اراضی ملی پروژه های آبخیزداری و آبخوانداری با مشکلی مواجهه می باشند که در ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ها پاسخ دریافت ننموده اند، می توانند از طریق تلفن:
 ۳۳۴۶۰۵۰۱-۰۲۳ و یا با سامانه اینترنتی ۳۱۶۰۱۱۱۰-- semnan .frw.irتقاضای دیدار با مدیرکل را نموده تا در اسرع وقت بوسیله روابط عمومی این امکان میسر گردد.
مرادی حقیقی در پایان بیان کرد: ما در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان همواره خود را ملزم به پاسخگویی در ارتباط با وظیفه مندی به مردم عزیز و همیاران طبیعت دانسته و برای دیدار با مخاطبین محترم اعلام آمادگی می نماییم.

48

کد خبر 1515625

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =