نتانیاهو: عملیات در غزه تا چند روز دیگر ادامه دارد

فارس نوشت: نخست وزیر رژیم صهیونیستی سه شنبه بعد از ظهر به وقت تهران از تصمیم رژیم تحت امرش برای تداوم حملات به غزه خبر داد.

به نوشته روزنامه «یعدیعوت آحارانوت» «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اسرائیل به سران محلی در جنوب افلسطین اشغالی گفت که پس از پایان جنگ، به شدت شلیک موشک از غزه  را تلافی خواهد کرد. نتانیاهو همچنین گفت که عملیات کنونی تا چند روز دیگر ادامه خواهد داشت.

نتانیاهو با حضور در یک پایگاه هوایی نیز گفت: «تا زمانی که لازم باشد حملات را ادامه خواهیم داد تا آرامش را به شهروندانمان بازگردانیم.»

وی ادامه داد: «مطمئن هستم که همه دشمنان اطراف ما می‌بینند که حمله به ما چقدر  پرهزینه است و من مطمئن هستم که آنها عبرت می‌گیرند.»

یک مقام ارشد صهیونیست نیز گفت: «تا زمانی که فکر کنیم حماس هنوز هم باید ضرباتی دریافت کند  و ما هنوز اهدافی داریم ،  به حملات خود ادامه خواهیم داد. »

این در حالی است که عده‌ای از صهیونیست‌ها دوشنبه با تجمع مقابل اقامتگاه نخست‌وزیر این رژیم، خواستار تداوم حملات جنایتکارانه به نوار غزه و کشتار زنان و کودکان بی‌گناه فلسطینی شدند. عده‌ای زیادی از صهیونیست‌ها شامگاه دوشنبه با تجمع مقابل اقامتگاه «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم خواستار تداوم حملات جنایتکارانه به نوار غزه و کشتار مردم فلسطین شدند.

23311

کد خبر 1516505

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =