روند تکمیل بیمارستان فردیس رصد می‌شود

نماینده عالی دولت در استان البرز ضمن بازدید از روند تکمیل بیمارستان فردیس گفت: موانعی در تکمیل این بیمارستان وجود داشت که دستور لازم برای رفع آن داده شد.

به گزارش خبرآنلاین ازالبرز؛ «عزیزاله شهبازی» در بازدید از روند تکمیل پروژه بیمارستان ۲۶۰ تختی فردیس که صبح امروز صورت گرفت،گفت: اتمام این بیمارستان یکی از اقدامات مهم و موثری بود که در دستور کار دولت قرار گرفت.


وی با بیا اینکه شهرستان ۵۰۰ هزار نفری فردیس تنها شهرستان فاقد بیمارستان در البرز بود، بیان کرد: طی ۳ سال اخیر این پروژه به لحاظ اهمیت مورد پیگیری و حمایت جدی دولت قرار گرفت.

شهبازی یادآور شد: پروژه بیمارستان فردیس یکی از پروژه‌های ۶ گانه البرز است که مقرر شد تا پایان دولت دوازدهم مورد بهره‌برداری قرار گیرد.


وی ضمن قدردانی از مجموعه مسئولان مربوطه که در تسریع روند تکمیل این بیمارستان بسیج شدند، حاصل این همراهی را  رشد فیزیکی ۴۰ درصدی پروژه در سال ۹۹ نسبت به سال های گذشته اعلام و اظهار کرد: اکنون برخی طبقات در مرحله نازک کاری است و تجهیزات لازم نیز خریداری و مهیا شده است.


استاندار البرز گفت: طبق تعهد و گزارش پیمانکار مربوطه، مقرر شد تا پایان خرداد ماه امسال امور اساسی این بیمارستان تکمیل و ظرف ۲ ماه آینده کار بیمار پذیری این بیمارستان آغاز شود.


شهبازی اضافه کرد: در تکمیل بیمارستان موانعی وجود داشت که برای حل آنها دستور لازم به مسئولان مربوطه داده شد.


وی گفت: سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و فرماندار فردیس طی مأموریتی ویژه موظف هستند که به صورت روزانه روند تکمیل بیمارستان را رصد و گزارش کنند.

48

کد خبر 1516717

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =