واکنش پیشکسوتان هنر به زدن واکسن کرونا/ بنفشه‌خواه: ای کاش می‌شد نوبتم را به علی انصاریان بدهم!

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: ۱۴ ماه از خانه نشینی هنرمندان پیشکسوت می‌گذرد و حالا با واکسیناسیون آن‌ها، امیدی برای برگشتشان به آغوش هنر شکل گرفته است.

عبدالله اسکندری طراح و چهره پرداز سینما درخصوص تزریق واکسن کرونا گفت: اولین حس خوبی که از زدن واکسن کرونا دارم این است که نگران ناقل بودن نیستم و سلامتی کسی را به خطر نمی‌اندازم. اهالی هنر قشری هستند که در این ایام کرونا تلاش کردند با همه خطرهایی که پیش رو داشتند، اوقات خوبی را برای مردم بسازند. حالا که امکان واکسینه شدن وجود دارد، باید آن‌ها در اولویت قرار بگیرند. به عنوان مثال من گریمور فاصله ده سانتی با بازیگران و هنروران را دایم آن هم بدون ماسک که این خود ریسک بالایی دارد.

اسکندری در ادامه در پاسخ به این سوال که چرا واکسینه شدن در خارج از کشور را انتخاب نکرده، گفت: واکسن‌های خارج هم با واکسن‌هایی که ما در کشورمان تزریق می‌کنیم تفاوتی ندارد و تنها می‌شود گفت مرغ همسایه غازِ در غیر این صورت فقط هزینه زیادی است که به هدر می‌رود.

این طراح و چهرپرداز سینما با اشاره به حس خوبی که از زدن واکسن داشت خاطر نشان کرد: افسوس که این واکسن دیر به دستمان رسید و دست گل‌های زیادی را به دلیل این ویروس از دست دادیم اگر امروز من می‌توانستم نوبتم را به کس دیگری بدهم که حالا دیگر در بین ما حتما آن را به پرویز پورحسینی می‌دادم که او سلامتیش را به دست بیاورد.

دوست داشتم نوبتم را به علی انصاریان می‌دادم

رضا بنفشه خواه در ادامه از موسسه هنرمندان پیشکسوت تشکر و اظهار کرد: واکسن حس و حال دوباره زنده ماندن دارد و خوشحالم که با این روند می‌توانیم به روزهای قبل از کرونا برگردیم.

وی با ابراز ناراحتی بابت از دست دادن «علی انصاریان» و «مهرداد میناوند» بیان کرد: هربار که یاد این دو عزیز می‌افتم به شدت متاثر می‌شوم حاضر بودم نوبتم را به آن‌ها می‌دادم که این بچه‌ها پرپر نشوند.

افسوس که واکسن دیر به دستمان رسید

آتش تقی پور بازیگر پیشکسوت عرصه هنر هم در این رابطه ابراز تاسف کرد و گفت: خوشحالم که واکسن به ما هم رسید، اما کاش این واکسن زودتر به دستمون می‌رسید تا خیلی از دوستان صمیمیمان رواز دست نمی‌دادیم رفیق‌هایی که به شدت امروز نبودنشان در این موسسه حس می‌شود.

اکبر زنجان پور کارگردان تلویزیون درخصوص واکسن کرونا تصریح کرد: واکسن کرونا نور امیدی در دلهایمان روشن می‌کند تا پرقدرت‌تر ادامه دهیم و دوباره با آثاری متفاوت‌تر به عرصه هنر برگردیم و شاهد چرخیدن این صنعت درسالن‌های سینما و تیاتر باشیم.

این واکسن با همه واکسن‌ها متفاوته و همه اشتیاق خاصی برای زدن آن دارند، اما من دوست داشتم این شادی را در کنار همه عزیزانم در عرصه هنر تجربه می‌کردم.

۵۸۵۸

کد خبر 1516897

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =