۱۱ نفر
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰
تبدیل پارکینگ غیرمجاز شمال تهران به فضای سبز

فارس نوشت: شهردار منطقه یک اعلام کرد: پارکینگ غیر مجاز خودروهای توقیفی و تصادفی به مساحت ۶ هزار متر مربع، بنا به درخواست اهالی محله دارآباد تخلیه و به پهنه فضای سبز برگردانده شد.

سید حمید موسوی شهردار منطقه یک درباره تخلیه پارکینگ غیرمجاز در شمال تهران اظهار داشت: این پارکینگ بیش از ۱۰ سال محل پارک خودرو های توقیفی و تصادفی با مالکیت خصوصی و در پهنه فضای سبز دارآباد بود که به دلیل آلودگی هوا، آلودگی صوتی و ایجاد منظر نا زیبای شهری باعث سلب آرامش اهالی این محله شده بود.

موسوی گفت: با پیگیری های قانونی و انجام اقدامات لازم توسط مدیریت شهری این منطقه و ادارات ذیربط، بهره بردار و مالک نسبت به تخلیه کامل این پارکینگ اقدام کردند.

وی افزود: بیش از یک هزار و ۵۰۰ خودرو در این زمین که مساحتی در حدود ۶ هزار متر مربع داشت متوقف بود که با تخلیه آن، مالک ملزم به اجرای طرحی متناسب با کاربری فضای سبز در آن شد.

موسوی تاکید کرد: اجرای طرح های محلی با هدف ارتقاء رضایتمندی شهروندان و جلب مشارکت آنها در تصمیم گیری و اجرای پروژه های شهری اجرا می شود که این اقدام توانست سبب رضایت مندی ساکنین دارآباد و به طبع منطقه یک شود.

۲۳۵۲۳۷

کد خبر 1517289

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =