۷۱ کیلومتر از محورهای روستایی آذربایجان‌غربی آسفالت می‌شود

بالغ بر ۷۱ کیلومتر از محورهای روستایی استان آماده آسفالت شد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، ارسلان شکری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان‌غربی گفت : در راستای اجرای پروژه های طرح ابرار در استان بزودی با تامین قیر مورد نیاز بالغ بر ۷۱ کیلومتر از محورهای روستایی آسفالت و به بهره برداری خواهد رسید.

 شکری گفت: با تامین قیر،  آسفالت محور روستایی صفاخانه شهرستان شاهین‌دژ به طول ۱/۵ کیلومتر و محور کانی میران - اردوشاهی - تکیه - ترمنی به طول ۶/۵ کیلومتر آغاز شده است.

وی افزود : همچنین با تامین قیر مورد نیاز آسفالت برای بالغ بر ۲۰ محور روستایی استان ،  بزودی شاهد آسفالت بخش وسیعی از محورهای روستایی از جمله  الند در شهرستان  خوی، قیزقاپان در پیرانشهر، شوریک در شهرستان چایپاره ، مخور کرد شهرستان چالدران، کانی رش شهرستان سردشت و چهار طاق شهرستان تکاب خواهیم بود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه مراحل قبل از آسفالت اکثر پروژه های طرح ابرار بصورت امانی و توسط ماشین آلات و پرسنل راهداری استان انجام میگیرد ابراز امیدواری کرد با تامین اعتبارات و  قیر مورد نیاز ،  مقدار بیشتری از راههای روستایی آماده آسفالت طرح ابرار استان به بهره برداری برسد و شاهد دسترسی بیشتر خانوارهای روستایی به راه مناسب باشیم.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1517497

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =