شناسایی ۴۴۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان/فوت قطعی ۱۲ نفر

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی ۴۴۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان طی ۲۴ ساعت اخیر شناسایی شد.

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، آرش نجیمی با اشاره به آخرین آمار ابتلاء، بهبود یافتگان و فوت ناشی از بیماری کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت اخیر یک هزار و ۴۶۶ بیمار مشکوک به کرونا به این مراکز مراجعه کرده‌اند.

وی افزود: از این تعداد ۴۴۷ نفر مبتلای قطعی به کرونا بوده‌اند که ۱۶۷ نفر از آنها در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: طی ۲۴ ساعت اخیر ۱۲۵ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر یک هزار و ۳۳۸ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند، اضافه کرد: از این تعداد ۲۸۷ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به آمار مرگ و میر بیماران مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز تصریح کرد: در این ارتباط باید توجه داشت که تعداد بیماران فوت شده مشکوک به کرونا ۲۱ نفر رسید که تاکنون تست ۱۲ نفر از آنها مثبت کرونا بوده است.

48

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1517643

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =