افتتاح ۲ ایستگاه مترو درهفته آینده باحضور رئیس جمهور/آماده سازی تهران برای تبلیغات ریاست جمهوری

ایسنا نوشت: شهردار تهران در آئین افتتاح چهل و سومین شعبه فروشگاه شهروند از افتتاح سه فروشگاه جدید در آینده نزدیک خبر داد و افزود: هفته آینده با حضور رئیس جمهور دو ایستگاه جدید مترو نیز افتتاح خواهد شد.

پیروز حناچی در مراسم افتتاح چهل و سومین شعبه فروشگاه شهروند که با حضور شهردار منطقه ۷ مدیرعامل شرکت فروشگاهی شهروند و علیخانی و میرلوحی از اعضای شورای شهر تهران برگزار شد، گفت: امروز افتتاح فروشگاه شهروند در محدوده سهروردی را شاهد هستیم که نقش زیادی برای مناطق مرکزی و شمال شهر تهران دارد. به زودی سه شعبه دیگر از این فروشگاه نیز افتتاح خواهد شد.

وی افزود: توسعه ۱۲۰ درصدی فروشگاه های شهروند در دوره ای سه ساله برای تهران و البرز در دستور کار این شرکت قرار گرفته، البته برای سایر استان ها نیز این توسعه پیگیری خواهد شد.

شهردار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود به عرضه سهام شرکت شهروند در بورس اشاره کرد و افزود: عرضه سهام این شرکت هم به نفع خود فروشگاه شهروند و هم به نفع سهام داران خواهد بود. در حقیقت عرضه سهام این شرکت یکی از روش های معقول و پسندیده است که تامین منابع را برای این شرکت به همراه دارد و اصلاح ساختاری که در شرکت های وابسته به شهرداری تهران است را محقق می کند. در حقیقت این اصلاح ساختار با این موضوع آغاز می شود.

وی تاکید کرد: بسیاری از سرویس هایی که در شهرداری تهران ارائه می شوند قابلیت عرضه در بورس را دارند. همشهری نیز در نوبت است تا سهام خود را همانند شهروند ارائه کند.

شهردار تهران در پاسخ به سوالی در خصوص اعمال نظارت بر خدمت دهی این شرکت پس از عرضه در بورس گفت: قطعا همه سهام واگذار نمی شود. سهم نهاد عمومی به منظور سیاست گذاری باقی می ماند و به شکل سهامی عام این واگذاری انجام می شود. قطعا در قالب چارچوب های خود نظارت بهتری نسبت به وضع موجود اعمال خواهد شد.

شهردار تهران در پاسخ به سوال دیگری در خصوص تذکر یکی از اعضای شورای شهر تهران مبنی بر عرضه گوشت قرمز بی کیفیت در فروشگاه های شهروند گفت: من به جزئیات این موضوع وارد نمی شوم اما همکاران ما در این شرکت کنترل کیفی بر روی محصولات دارند و خود شرکت ها این محصولات را عرضه می کنند.

وی در خصوص افتتاح ایستگاه های مترو نیز گفت: هفته آینده دو ایستگاه جدید با حضور رئیس جمهور افتتاح می شوند تا به قول هایی که داده بودیم جامع عمل بپوشانیم. در برنامه ما مقرر شده که در سال جاری به همین تعداد به ایستگاه های مترو افزوده شود.

شهردار تهران درباره آماده سازی فضای شهر تهران برای برگزاری انتخابات نیز گفت: سازمان زیباسازی فضای تبلیغات ریاست جمهوری را فراهم می کند؛ اما برای انتخابات شورای شهر هنوز صحبتی نکرده ایم و به جمع بندی نرسیده ایم.

۴۷۲۳۲

کد خبر 1517677

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =