محرومیت انضباطی برای کمالوند و بیاتی‌نیا

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در حکم خود اقدام به محرومیت تعلیقی برای کمالوند ومحرومیت محسن بیاتی نیا کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فدراسیون فوتبال بعد از اعلام حکم انضباطی خود در خصوص تعویض ششم پیکان در دیدار با سایپا درباره برخی مسائل دیگر این مسابقه نیز احکام خود را صادر کرد.

فراز کمالوند سرمربی سایپا و همچنین محسن بیاتی نیا دستیار او در جریان دیدار با پیکان و بعد از اعلام پنالتی به سود پیکان در کنار زمین اقداماتی را انجام دادند که منجر به اخراج هردوی آنها از زمین مسابقه شد. 

سرمربی و مربی سایپا الفاظی را در کنار زمین استفاده کردند که باعث شد ارکان برگزاری مسابقه گزارش هایی را به کمیته انضباطی ارائه کنند و حالا حکم آنها صادر شده است.


در حکم کمیته انضباطی در این خصوص آمده است: 

"طبق رای کمیته انضباطی آقای فراز کمالوند سرمربی سایپا به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه با یک جلسه محرومیت تعلیقی تا پایان فصل و 400000000 میلیون ریال جریمه نقدی رو به رو شد.

محسن بیاتی‌نیا مربی تیم سایپا نیز به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی و ورود به زمین مسابقه پس از اخراج به یک جلسه محرومیت و پرداخت 400000000 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

طبق رای کمیته انضباطی محرومیت آقایان کمالوند و بیاتی‌نیا قطعی و جریمه نقدی آنها قابل تجدیدنظرخواهی در کمیته استیناف خواهد بود."

4141

کد خبر 1518422

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =