پای لیورپول هم به پرونده بازی سایپا و پیکان باز شد

فارس نوشت: باشگاه پیکان قصد دارد برای اعتراض به رای اخیر کمیته انضباطی به یک بازی لیورپول استناد کند.

 کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دو شب قبل تیم فوتبال پیکان را به دلیل استفاده از شش تعویض در دیدار با سایپا سه بر صفر بازنده اعلام کرد که این رای مورد اعتراض گسترده این باشگاه و حتی کناره گیری مهدی تارتار از سرمربیگری پیکان شده است.

برهمین اساس علی اصغر مدیر روستا، سرپرست پیکان که به عنوان یکی از متخلفان این پرونده باید در جلسه کمیته انضباطی شرکت کند روز گذشته جلسه‌ای با منصور قنبرزاده سرپرست دبیرکلی فدراسیون برگزار کرد و توضیحاتی ارائه داد.

این رای شب گذشته به پیکان ابلاغ شده و تیم حقوقی این باشگاه با استفاده از فرصت خود قصد دارد تا فردا لایحه مستند و مستدلی را در اختیار کمیته استیناف فدراسیون قرار بدهد. 

طبق اطلاعاتی که باشگاه پیکان به دست آورده، قرار است به زودی جلسه‌ای بین اعضای کمیته انضباطی و استیناف تشکیل شود تا درباره این موضوع تبادل نظر صورت بگیرد. 

همچنین باشگاه پیکان به تازگی به سندی دست یافته که در یکی از بازی‌های تیم لیورپول،  بازیکنی فاقد صلاحیت به زمین رفته اما صرفا همان بازیکن ۲۰۰ هزار پوند جریمه شده است.

حتی پیکان مدعی است رای دیدار رم و اسپتزیا که کمیته انضباطی برای صدور رای این تیم مقابل سایپا به آن استناد کرده براساس قوانین داخلی فوتبال ایتالیا صادر شده است نه فیفا. 

باشگاه تهرانی مدعی  است کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال ایتالیا رای سه بر صفر به سود رم را براساس قوانین داخلی این کشور صادر کرده که پس از اعتراض رم به این موضوع، فیفا این اعتراض را نپذیرفت. 

256 251

کد خبر 1519096

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =