گل آرمان رمضانی باعث اعتماد به نفس او شد!

ایرنا نوشت: پیشکسوت استقلال گفت: آرمان رمضانی با گلی که در بازی با صنعت نفت آبادان به ثمر رساند اعتماد به نفس بیشتری گرفت و به طور حتم از این پس با انگیزه بیشتری برای آبی‌پوشان بازی می‌کند.

علی موسوی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایرنا با اشاره به پیروزی استقلال مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: استقلال توانست در گرمای آبادان عملکرد خوبی را از خود بر جای گذاشته و با اتخاذ تاکتیک مناسب در دفاع و حمله به برتری رسیده و سه امتیاز ارزشمند را به دست آورد.

وی افزود: هافبک‌های استقلال در برد استقلال نقش مهمی داشتند، به بازی نظم داده و با دوندگی و هماهنگی بین مسعود ریگی، آرش رضاوند و فرشید اسماعیلی خط میانی صنعت نفت آبادان را از کار انداختند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد:اگر صنعت نفت آبادان ۱۰ نفره هم نمی‌شد فکر نمی‌کنم تغیری در نتیجه بازی رخ می‌داد و باز هم استقلال برنده می‌شد.

موسوی تصریح کرد: آرمان رمضانی با گلی که در بازی با صنعت نفت آبادان به ثمر رساند اعتماد به نفس بیشتری گرفت و به طور حتم از این پس با انگیزه بیشتری برای آبی‌پوشان بازی می‌کند.

وی تاکید کرد: اگرچه شانس استقلال برای قهرمانی در لیگ برتر کم است اما این تیم باید تا روز پایانی با تمام قدرت برای موفقیت تلاش کنند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: برای تیم ملی ایران در راه صعود به جام جهانی آرزوی موفقیت می‌کنم اما سهم استقلال در تیم ملی بازیکنان بیشتری بود.

258 41

کد خبر 1519485

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =