رضا بنفشه‌خواه در تلویزیون از تجربه تزریق واکسن کرونا می‌گوید

برنامه «دست در دست» شنبه ۸ خرداد میزبان رضا بنفشه خواه بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،  این روزها که اخبار تزریق واکسن کرونا به سالمندان و بازیگران پیشکسوت دنبال می شود، رضا بنفشه خواه بازیگر نام آشنا و با تجربه عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون مهمان «دست در دست» می شود تا با سیاوش عقدایی مجری این برنامه درباره امیدواری و روشناییِ روزهای آینده و البته تجربه تزریق واکسن کرونا و موضوعات دیگر به گپ و گفت بپردازد. 

بازی در آثار ماندگاری چون اجاره نشین ها، مردی که زیاد می دانست، شب دهم، مدرسه پیرمردها، لبه تیغ  و ... همچنین سریال هایی مانند  مش خیرالله صندوقچه اسرار،، مزد ترس، پهلوانان نمی میرند، روزگار جوانی، آژانس دوستی، و .... بخشی از کارنامه هنری این بازیگر محبوب  و پدر دیگر بازیگر طناز کشورمان بیژن بنفشه خواه را تشکیل می دهد.

«دست در دست» یک شب‌نشینی و دورهمی از جنس مردم است. مهمانانی از اقشار مختلف شامل هنرمندان و چهره‌های شناخته شده، نخبگان جوان و نیروهای جهادی دور یک میز کنار هم قرار می‌گیرند و درباره یک موضوع واحد از مباحث روز گرفته تا موضوعات و دغدغه‌های اصلی مردم، کرونا و ... با هم گفتگویی صمیمانه را پیش می‌برند.

«دست در دست» کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدّادی و اجرای سیاوش عقدایی که به صورت ثابت جمعه‌، شنبه و یکشنبه هر هفته بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت ۲۳:۳۰ در جدول پخش برنامه‌های شبکه دو سیما قرار دارد.

۵۸۵۸

کد خبر 1519877

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =