تفاهم‌نامه ۳ جانبه احداث بیمارستان طالقان امضا شد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: راه هشتگرد-طالقان از سال ۷۸ آغاز شد و جاده‌ای روستایی بود که اعتبارات بسیار کمی را از آن خود کرده بود و در سال ۹۲ اهمیت بیشتری یافت تا دسترسی مردم طالقان به آزادراه تسهیل و تسریع شود، در این مدت چند پیمانکار عوض شد و در نهایت تا ۳ سال پیش حدود ۶۰ درصد پروژه انجام شده بود و در این مدت ۴۰ درصد باقی پروژه با پیگیری‌های صورت گرفته تکمیل شد.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «عزیزاله شهبازی» در مراسم افتتاح راه هشتگرد –طالقان و بهره‌برداری از ۱۷۰۸ واحد مسکن مهر و آغاز عملیات اجرایی ۱۴۴۸ واحد مسکن طرح اقدام ملی که روز یکشنبه با حضور وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت، ضمن شادباش به مردم طالقان و تمامی کسانی که از این مسیر تردد خواهند کرد، افزود: از تمامی مسئولانی که برای تسریع در تکمیل این جاده همراهی داشتند، قدردانی می کنم.

وی ادامه داد: حضور وزیر راه و شهرسازی برای مردم البرز تداعی‌گر خاطرات بسیار خوبی است چراکه در این ۳ سال ابر پروژه‌های استان که تعدادی از آنها مدت‌ها معطل مانده و پیشرفتی نداشتند، اکنون مورد بهره‌برداری قرار گرفته‌اند.

شهبازی گفت: بهره‌برداری از ادامه آزادراه شهید همت در البرز، منطقه یک آزادراه تهران-شمال، آزادراه چرمشهر-آبیک، دو خطه کردن راه آهن کرج-قزوین، مسافربری شدن فرودگاه پیام، قطار برقی هشتگرد به کرج از جمله این دستاوردها در البرز بود.

وی افزود: راه هشتگرد-طالقان از سال ۷۸ آغاز شد و جاده‌ای روستایی بود که اعتبارات بسیار کمی را از آن خود کرده بود و در سال ۹۲ اهمیت بیشتری یافت تا دسترسی مردم طالقان به آزادراه تسهیل و تسریع شود، در این مدت چند پیمانکار عوض شد و در نهایت تا ۳ سال پیش حدود ۶۰ درصد پروژه انجام شده بود و در این مدت ۴۰ درصد باقی پروژه با پیگیری‌های صورت گرفته تکمیل شد.

استاندار البرز با قدردانی از همراهی نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی، گفت: این جاده به طول ۳۴ کیلومتر اکنون به سرانجام رسیده و البته مواردی نیز دارد که باید انجام شود.

وی افزود: صرفه‌جویی در وقت و سوخت مهمترین مزیت این جاده است همچنین مردم برای تردد دیگر نیاز نیست که وارد محدوده قزوین شوند.

شهبازی گفت: رضایت مردم از بهره‌برداری این پروژه بسیار جای خرسندی دارد چراکه این راه سال‌ها مطالبه اصلی مردم طالقان بوده است.

وی افزود: در این ۳ سال به مناطق کمتر برخوردار توجه بیشتری کردیم و اعتبارات این مناطق را افزایش دادیم تا زیرساخت‌های شهرستان‌هایی همچون طالقان و اشتهارد ارتقا یابد.

استاندار البرز گفت: امروز قرارداد ۳جانبه بین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و استانداری البرز نیز برای احداث بیمارستان طالقان امضا شد.

وی با قدردانی از امام جمعه طالقان و مجموعه مسئولان محلی برای همراهی در مسیر تحقق این پروژه، افزود: امید است ایمنی این جاده بیش از پیش تکمیل شود و سایر موضوعات نیز با همراهی مسئولان مربوطه حل شود.

شهبازی گفت: اکنون تمام توان خود را برای بهره‌برداری از کمربندشمالی کرج گذاشته‌ایم تا این پروژه مهم نیز به اتمام برسد.

48

کد خبر 1520382

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =