پیام تبریک انجمن کارگردانان سینمای ایران به جشنواره جهانی فیلم فجر

انجمن کارگردانان سینمای ایران، با تبریک ثبت جشنواره جهانی فیلم فجر در فهرست فیاپف، بخشی از این موفقیت را، مرهون تلاش و کوشش کارگردانان بین‌المللی سینمای ایران در دهه‌های گذشته دانست که توانستند قله‌های افتخارات جهانی را فتح کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، انجمن کارگردانان سینمای ایران، حضور جشنواره جهانی فیلم فجر در میان ۱۵ جشنواره برتر مورد تائید فیاپف را تبریک گفت.

در متن این پیام تبریک آمده است:

«حضور جشنواره جهانی فیلم فجر در میان ۱۵ جشنواره برتر مورد تائید فیاپف اتفاقی فرخنده است که آن را به دبیر این جشنواره، آقای محمدمهدی عسگرپور تبریک می‌گوئیم و از تلاش‌های دبیر قبلی جشنواره، آقای سیدرضا میرکریمی و همه دست‌اندرکاران این رویداد بین‌المللی قدردانی می‌کنیم.
این موفقیت همچنین مرهون تلاش و کوشش کارگردانان بین‌المللی سینمای ایران در دهه‌های گذشته است که توانستند قله‌های افتخارات جهانی را برای سینمای ایران فتح کنند.
امیدواریم این موفقیت جشنواره جهانی فیلم فجر در سال ۱۴۰۰ تلنگری به دولت‌های حال و آینده باشد که توجه بیشتری به کلیت سینمای ایران خصوصا سینمای ارزشمند بین‌المللی آن داشته باشند و موانعی چون سانسور، توقیف و ممنوع‌الخروجی را از پیش روی سازندگان این فیلم‌ها بردارند چون این امر زیبنده خانواده بزرگ سینمای ایران نیست.
امیدواریم‌ این موفقیت آغاز توجه بیشتر به سینمای ایران و کمک‌ به رشد و توسعه آن در عرصه داخلی و خارجی باشد.»

۵۷۵۷

کد خبر 1521503

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =