فیلم‌های سینمایی تلویزیون در روزهای پیش‌رو

۸۰ فیلم در روزهای پنج‌شنبه، جمعه، شنبه و یک شنبه ۱۳، ۱۴، ۱۵ و ۱۶ خرداد ماه مصادف با سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب و قیام تاریخی ۱۵ خرداد و همچنین شهادت امام جعفر صادق (ع) پخش می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در روزهای پایانی هفته آثار متنوعی از سینمای ایران و جهان از تلویزیون پخش می‌شود که برنامه پخش آن از در ادامه آمده است.

شبکه یک

فیلم تلویزیونی «بیست و چهار» به کارگردانی «داریوش ربیعی»، پنج‌شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۲۳:۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: یوسف بهادری سردار جنگ است که در جبهه مجروح شده و ۲۴ سال است در کماست. دختر او زهرا و دامادش مجید از او نگهداری می‌کنند. یوسف سرانجام به هوش می آید و به دخترش می‌گوید در غروب روز چهارشنبه ۲۴ سال پیش با دوستش امیر قرار داشته. و یک گردنبند و انگشتر را به امیر که می خواسته برای مراسم عقدش به نزد امام خمینی برود بدهد تا آن را تبرک کند. اما یوسف که مجروح شده و یوسف هم پس از عقدش به جبهه رفته و ... قاسم زارع، نرگس محمدی و میثاق زارع در این فیلم بازی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «بازگشت» به کارگردانی «علی غفاری»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. این فیلم درباره دختری به نام الهام است که با خبر فوت مادرش در خرداد ۶۸ از لندن عازم ایران می‌شود ولی به دلیل مشارکت پدرش در دستگیری امام خمینی به عنوان راننده و از طرفی به دلیل توصیه‌های دوست پدرش آقای قوامی‌به دیدن پدرش نمی رود. الهام که به برخوردهای قوامی مشکوک شده است وانمود می‌کند که همه چیز را به پلیس گفته، قوامی نیز با یک صحنه سازی پدر الهام را از دست مامورین قلابی خلاص می‌کند. با تیزهوشی الهام دست قوامی رو می‌شود ولی ... آتیلا پسیانی، حدیث فولادوند، رامبد شکرابی، هرمز سیرتی، سمیرا سیاح و زهرا سعیدی در فیلم تلویزیونی «بازگشت» بازی کرده اند.

فیلم تلویزیونی «جابربن حیان (قسمت ۱)» به کارگردانی «جواد افشار»، شنبه ۱۵خرداد ماه ساعت ۹ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. در این فیلم خواهید دید: با تنگ شدن عرصه بر علویان خراسان، جابربن حیان دانشمند و شیمی‌دان ایرانی ناگزیر راهی بصره می‌شود و در منزل یکی از بزرگان آن دیار به نام عنوان، که از یاران امام صادق(ع) است، ساکن می‌شود. زمانی که حاکم بصره از بهره‌برداری از جابر ناامید می‌شود او را به زندان می‌اندازد. جابر با همراهی راهزنی به نام زبیر، که دلباخته زلفا دختر عنوان است، از زندان می‌گریزد. عنوان و دخترش نیز که از جانب حاکم احساس خطر می‌کنند با آنها همراه می‌شوند و همگی راهی کوفه می‌شوند و... اکبر عبدی، جعفر دهقان، زیبا بروفه، حسن جوهرچی، علیرام نورایی، سودابه بیضایی، حسن اسدی، انوشیروان ارجمند، عنایت شفیعی، حسین توشه، فرهاد بشارتی، علی جاوید فر، سعیده عرب، اصغر نیکخواه، محسن افشار، کریم اکبری مبارکه و بابک والی بازیگران این فیلم هستند.

فیلم تلویزیونی «قیام» به کارگردانی «محمدرضا ورزی»، شنبه ۱۵خرداد ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. داستان این فیلم در خصوص جریانات سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی در دوره سلطنت محمدرضا پهلوی است و به وقایع مهم تاریخی همچون ۱۷ شهریور، کشتار کفن پوشان ورامین، کودتای ۲۸ مرداد، منزل حضرت امام خمینی (ره) در قم، کمیته ضد خرابکاری و ... پرداخته شده است. حسین نورعلی، امیریل ارجمند، سعید نیکپور و شکرخداگودرزی در فیلم تلویزیونی « قیام» بازی کرده اند.

قسمت دوم فیلم تلویزیونی «جابربن حیان (قسمت ۲)» به کارگردانی «جواد افشار»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۹ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

فیلم تلویزیونی «رگبار» به کارگردانی «محمدرضا ورزی»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. این فیلم برگرفته از قیام ۱۵خرداد در سال ۱۳۴۲ و مبارزه مردمی‌با رژیم شاهنشاهی و نحوه برخورد رژیم با مردم و به شهادت رسیدن عده زیادی از مردم را نمایش می دهد. سعید نیک پور، شکرخدا گودرزی، امیریل ارجمند و گوهرخیراندیش در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه دو 

فیلم تلویزیونی «تهران دربست» به کارگردانی «حسین تبریزی»، پنج‌شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۸:۳۰ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود. خلاصه داستان فیلم در مورد فرهاد پسر ساده و در عین حال صادقی است که پس از درگذشت پدرش، با خواهرش فریبا به‌تنهایی زندگی می‌کنند. روزی که برای خوردن ناهار به ساندویچی رفته، با پسر جوانی به‌نام ساعد برخورد می‌کند که از او می‌خواهد در گرفتن انتقام از شوهر خواهرش، به او کمک کند.... امیر غفارمنش، افشین سنگ‌چاپ، کیانوش گرامی، مریم کاویانی و زهرا سعیدی بازیگران این فیلم هستند.

فیلم تلویزیونی «آینه ای در غبار» به کارگردانی «ایمان افشاریان»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود. در این فیلم خواهیم دید: مهرداد و پرهام دستگاهی را اختراع می‌کنند که با آن قادرند صداهای مانده در فضا را در مکان‌های مختلف، بازشنوی کرده و طول موج آنها را ثبت کنند. این دستگاه به مهرداد این فرصت را می دهد که یک معمای کهنه خانوادگی را که به فعالیت های انقلابی پدربزرگش در سال هزار و سیصد و چهل دو مربوط می‌شود کشف کند و پدرش را از مخمصه ذهنی نجات دهد. پدر که در ابتدا از این ماجرا فرار می‌کند بالاخره مجبور می‌شود مهرداد و مریم و پرهام را به زیرزمین یک خانه قدیمی‌ببرد و در آنجا صداهای روز سیزدهم خرداد چهل و دو را بازیابی کنند. صداها برای محمود تصویر می‌شود و ماجرای خیانتی را دنبال می‌کند که منجر به دستگیری و شهادت پدرش و دوستان پدرش می‌شود. آنها متوجه می‌شوند که این خیانت توسط دایی پدر انجام می‌شود . پدر با مرور این خاطره دگرگون شده و زیرزمین را ترک می‌کند . اما ... حبیب دهقان نسب، امیر رضا دلاوری و افشین کتان چی در فیلم تلویزیونی «آینه ای در غبار» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «خشت بهشت» به کارگردانی «مجید اسماعیلی»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۸:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. داستان فیلم درباره ابراهیم، نوجوانی است که به همراه برادرش در کوره آجرپزی کار می‌کند. او قصد دارد با پولی که به زحمت به دست آورده برای خود و برادرش خانه ای بسازد. اما با خبر فوت حضرت امام تصمیمش عوض می‌شود. او تصمیم می‌گیرد آجرهایی را آماده کند و به بهشت زهرا برده تا بر بالای مزار امام (ره) سایه بانی بسازد. مشغول این کار می‌شود و در روزی که حضرت امام را به بهشت زهرا می‌برند او نیز عازم می‌شود. اما متوجه می‌شود که نمی تواند این کار را انجام دهد. ابراهیم که از بی ثمر بودن تلاشش ناراحت است، در راه برگشت با دیدنِ منزل بی بی که هم اکنون سقف و دیوار آن رو به نابودی است، تصمیمی دیگر می‌گیرد و ... حمید ابراهیمی، سیروس همتی، حسین فرخی زاده و نصرت شاه نظری در فیلم تلویزیونی «خشت بهشت» بازی کرده اند.

فیلم تلویزیونی «مسافر ارغوان» به کارگردانی «اسماعیل رحیم زاده»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: سید مرتضی کاظمی فرمانده سابق جنگ و مدرس کنونی حوزه علمیه مروی تهران، پس از مطالعه آخرین نامه حسین تهامی (بسیجی مفقود الاثر) تصمیم می‌گیرد به درخواست مادر حسین لبیک گفته و برای پیدا کردن اثری از حسین به منطقه غرب سفر کند. سید مرتضی فرمانده حسین در زمان جنگ بوده است. در آن زمان مادر حسین به خاطر عمل چشم در بیمارستان بستری شده بود، چون سید مرتضی با مرخصی حسین برای دیدن مادرش موافقت نمی‌کند. مادر، او را در ماجرای ناپدید شدن پسرش مقصر می داند. سید به گروه تفحص در منطقه ملحق شده و ... امیرحسین مدرس، محرم زینال زاده، مهدی صبایی، زهرا سعیدی، علیرضا جاویدنیا و افشین نخعی در فیلم تلویزیونی «مسافر ارغوان» ایفای نقش کرده اند.

فیلم تلویزیونی «پیشواز» به کارگردانی «سعید ابراهیمی فر»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. خلاصه داستان فیلم در مورد پدری است که به همراه همسر و پسر نوجوانش به محل تولدش که روستایی در اطراف کاشان است سفر می‌کند. او در خلال سفر، برای پسرش از خاطراتی از دوران کودکیش در روستا، که مصادف با روزهای انقلاب و بهمن ۱۳۵۷ است تعریف می‌کند. بهادر خان، مرد زورگو و بدجنسی است که بسیاری از زنان و بچه‌های روستا را، در کارگاه قالی بافیش به کار گرفته و به هر بهانه ای از دادن حق و حقوق آنها امتناع می ورزد. از سوی دیگر سید مهدی واعظ روستا، که در حسینیه حرف هایی بر خلاف نظام شاهنشاهی و ظلم و ستم آنها زده، توسط ساواک دستگیر شده و حسینیه نیز پلمپ شده است و .... جعفر دهقان، مینا نوروزی و اسماعیل سلطانیان در این فیلم بازی کرده اند.

فیلم تلویزیونی جدید «حق سکوت» به کارگردانی «هادی نائیجی»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۷:۵۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. داستان این فیلم درباره طلبه جوانی به نام میر هاشم است که در اثر مشکلات مالی تحت فشار زیادی است. او خانه ای را خریداری کرده ولی در پرداخت اقساط آن دچار مشکل شده است، از سوی دیگر همسرش نیز به همین دلیل با او دچار اختلافات جدی شده و به همراه کودک خردسالشان به خانه پدرش رفته است. او که از سوی طلبکاران نیز تحت تعقیب است، به امید اینکه درآمدی کسب نماید برای ارائه منبر و سخنرانی به روستایی می رود، اما یکی از طلبکاران به دنبالش رفته و در روستا با داد و بیداد از او می خواهد طلبش را بدهد که ... حسام محمودی، محمد عسگری، هوتن شکیبا و شیرین اسماعیلی در فیلم تلویزیونی «حق سکوت» بازی کرده اند.

فیلم تلویزیونی «افرا» به کارگردانی «شهرام باباپور»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱:۴۵ بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. این فیلم درباره مرد جنگلبانی به نام آقا بزرگ است که همسر خود را در راه حفاظت و حراست از جنگل های گیلان از دست داده و خود نیز هم اکنون در شرف بازنشستگی است. اما در این میان مدیر اداره منابع طبیعی منطقه که به تازگی به این بخش از استان منتقل شده است در نظر دارد که با تکنولوژی روز و استفاده از تصاویر ماهواره ای جنگل های تحت پوشش را زیر نظر گرفته و در مقابل قاچاقچیان چوب از آنها محافظت نماید، ولی برای این امر به شخصی نیاز داردکه کل جنگل های منطقه را به خوبی بشناسد پس ... حمید ابراهیمی، حسین توشه، افشین سنگ چاپ، فرهاد بشارتی، نیلوفر پورمحمدی در این فیلم تلویزیونی بازی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «غافل» به کارگردانی «منوچهر هادی»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۸:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. این فیلم داستان جوانی را بازگو می‌کند که پیش از این فکر می‌کرده پدرش مرده است؛ اما او که در آستانه ازدواج، با بدهی فراوانی دست به گریبان است، در می یابد پدرش زنده است. مسأله اینجاست که پدر و مادر او سال ها پیش از یکدیگر جدا شده اند و از آنجا که مادر موضوع باردار بودنش را پنهان کرده بود، به همین دلیل پدر وجود پسر را انکار می‌کند ولی پسر بر این امر اصرار ورزیده و مجبور می‌شود بدهی اش را که بابت بستری شدن مادرش بوده بپردازد تا شناسنامه اش که گروی بدهی اش می‌باشد را آزاد کند و خود را برای پدرش اثبات کند، حاج حسن که خیاط است و دستش به امور خیر، در صدد جمع آوری مبلغ دیه فردی است که در زندان است، ولی او غفلت می‌کند و پسرش پول هایی را که از مردم برای آزادی آن فرد پیش حاج حسن امانت است می رباید تا بدهی اش را بدهد و بتواند زندگی خود را سر و سامانی دهد که ... محمود پاک نیت، یوسف تیموری، مهوش صبرکن و سپیده خداوردی در این فیلم بازی کرده اند.

فیلم تلویزیونی جدید «سلیم» به کارگردانی «وحید پاکزاد»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۷:۵۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. داستان این فیلم درباره سلیم پسر نوجوانی است که پدرش را از دست داده و به همراه مادر و مادربزرگش زندگی می‌کند. زمانی در روستای محل زندگی آنها، کشاورزی کار اصلی مردم بوده است. اما به تدریج و با بغرنج شدن وضعیت بی آبی، تمامی زمین‌ها بدون استفاده مانده و کشاورزان نیز مجبور به تغییر شغل خود شده اند. یکی از این افراد هاشم، پدر سلیم بوده که پس از خشک شدن زمین‌هایش، مجبور شده برای کسب درآمد و گذران زندگی خود و خانواده اش به شهر برود و به عنوان کارگر ساختمان مشغول کار گردد. روزی در حین کار، هاشم از ساختمان سقوط کرده و از دنیا می رود. سلیم که شاهد وضعیت سخت اقتصادی و معیشتی در روستایشان است، از مادربزرگش می‌شنود که در گذشته زمانی که بی آبی پیش می آمده، مردم برای رفع این مشکل نماز باران می خوانده اند. از همین رو به همراه مادربزرگ و دوستانش، به سراغ روحانی روستا و همچنین بزرگترها می روند تا آنها را برای برگزاری نماز باران ترغیب نمایند که ... علیرضا هوشیار، امین مهری بابادی، فرهان منصوری و ابوالفضل صابری در فیلم تلویزیونی «سلیم» بازی کرده اند.

فیلم سینمایی «میلیونر زاغه نشین» به کارگردانی «دنی بویل و لاولین تاندان»، دوشنبه ۱۷ خرداد ماه ساعت ۱:۴۵ بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در این فیلم با بازی دو پتل، فریدا پینتو، آنیل کاپور، عرفان خان و ماهش مانجرکار خواهیم دید: پسر جوانی به نام جمال که کودکی خود را در محله‌های فقیرنشین گذرانده است، فرصت این را پیدا می‌کند که در مسابقه ای تلویزیونی به نام چه کسی می خواهد میلیونر می‌شود؟، شرکت کند. او پس از وارد شدن در مسابقه، تا آخرین سوال پیش می رود. اما ...

شبکه سه 

فیلم تلویزیونی «سال های برف و بنفشه ۱» به کارگردانی «سعید سلطانی»، پنج‌شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در این فیلم خواهید دید: علی فلاح، مهندس جوانی که در اروپا در رشته کشاورزی تحصیل کرده به ایران بازمی‌گردد و علی‌رغم میل خانواده‌اش، برای احیاء و آبادانی زمین پدرش راهی پیشوای ورامین می‌شود. در روستا، مهندس فلاح با دفاع از مستخدم فروغ، و درگیر شدن با آدم‌های تیمسار امیرشاهی بین اهالی محبوبیت پیدا می‌کند، فروغ زن بیوه‌ای است که دارای املاک زیادی است و تیمسار امیرشاهی با کمک فرزانه، وکیل فروغ با سندسازی قصد تصاحب املاک او را دارند. فرزانه از مهندس فلاح می‌خواهد که برای گرفتن وام به بانک برود و استشهادی را برای قطعه زمینی امضاء کند. مهندس می‌فهمد که زمین متعلق به فروغ است و امضا نمی‌کند و فروغ را در جریان قرار می‌دهد.... سام درخشانی و لاله اسکندری در فیلم تلویزیونی «سال های برف و بنفشه» بازی کرده اند.

فیلم سینمایی «از کرخه تا راین» به کارگردانی «ابراهیم حاتمی‌کیا»، پنج‌شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: سعید که بر اثر بمب های شیمیایی نابینا شده به همراه گروهی از همرزمانش برای معالجه به آلمان اعزام می‌شود. لیلا خواهر سعید که سال هاست در آلمان با شوهر آلمانی و پسرشان یوناس زندگی می‌کند، سعید را در آسایشگاه می‌بیند. بین سعید و یونس رابطه عاطفی عمیقی برقرار می‌شود... علی دهکردی و هما روستا در این فیلم هنرنمایی کرده اند.

فیلم سینمایی «سال های برف و بنفشه ۲» به کارگردانی «سعید سلطانی»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۰ به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود. در این فیلم خواهید دید: علی فلاح، مهندس جوانی که در اروپا در رشته کشاورزی تحصیل کرده به ایران بازمی‌گردد و علی‌رغم میل خانواده‌اش، برای احیاء و آبادانی زمین پدرش راهی پیشوای ورامین می‌شود. در روستا، مهندس فلاح با دفاع از مستخدم فروغ، و درگیر شدن با آدم‌های تیمسار امیرشاهی بین اهالی محبوبیت پیدا می‌کند، فروغ زن بیوه‌ای است که دارای املاک زیادی است و تیمسار امیرشاهی با کمک فرزانه، وکیل فروغ با سندسازی قصد تصاحب املاک او را دارند. فرزانه از مهندس فلاح می‌خواهد که برای گرفتن وام به بانک برود و استشهادی را برای قطعه زمینی امضاء کند. مهندس می‌فهمد که زمین متعلق به فروغ است و امضا نمی‌کند و فروغ را در جریان قرار می‌دهد.... سام درخشانی و لاله اسکندری در فیلم تلویزیونی «سال های برف و بنفشه» بازی کرده اند.

فیلم تلویزیونی «صنوبر» به کارگردانی «مجتبی راعی»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. داستان فیلم درباره دوران نوجوانی و حدود ۱۳ سالگی حضرت امام (ره) است. در آن سال‌ها که به زمان بعد از انقلاب مشروطیت و قبل از کودتای رضاخان برمی‌گردد، شرایط سختی بر زندگی مردم حاکم می‌شود و ناامنی کشور را فرا می‌گیرد. حسین محجوب، پریوش نظریه، محمود پاک نیت، زهرا سعیدی و امیر قهرمان‌زاده بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» به کارگردانی «ابوالقاسم طالبی»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در این فیلم خواهیم دید: در آغاز جنگ جهانی اول که تمامی جهان درگیر جنگ ناخواسته و بی‌رحمانه‌ای بودند، ایران اعلام بی‌طرفی می‌کند و از ۱۲۹۵ سه سال کشور دچار کمبود مواد غذایی می‌شود که به قحطی بزرگ معروف است. در این اثنا شخصی به نام حاج ابوالفضل، یتیم‌خانه‌ای دایر می‌کند که بچه‌های بی‌سرپرست را در آنجا نگهداری می‌کنند. او فرزندی دارد به نام محمد جواد که پس از مرگ پدر اداره یتیم‌خانه را بر عهده می‌گیرد، پرچم‌دار مبارزه با نیروهای بیگانه می‌شود و ... علیرام نورایی، جعفر دهقان، قطب‌الدین صادقی، فرخ نعمتی، برایان طرفه و آهو خردمند در فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» ایفای نقش کرده اند.

فیلم سینمایی جدید «نجات مزرعه» به کارگردانی «برت هدلاند»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در این فیلم با بازی کریستوفر مک دونالد، ژاکلین توبونی، مایکل اونیل و تایلر جاکوب مور خواهید دید: جانا کانلی که در ارتش به کار بهیاری مشغول است توسط دوستش با خبر می‌شود که پدر سکته کرده و به او نیاز دارد. جانا که از جنگ خسته شده از ارتش بیرون آمده و به خانه بازمی‌گردد. او سال ها پیش مادرش را از دست داده و پدرش نیز به تنهایی مشغول پروش اسب است. جانا با ورود به خانه متوجه می‌شود پدرش دیگر توان اداره مزرعه را ندارد. از طرفی انجمن حمایت از حیوانات از نحوه نگهداری و تجهیزات مزرعه ایراد گرفته و اگر تعمیرات انجام نشود ممکن است کل مزرعه و اسب ها توسط دادستانی مصادره شود. جانا مشغول می‌شود تا مشکلات را بر طرف کند اما رییس پلیس هر روز با یک دستورالعمل جدید از طرف دادستان سر می رسد و ایرادات جدیدی از مزرعه می‌گیرد. جانا با کمک دوست دامپزشکش متوجه می‌شود این‌ها همگی نقشه ای از طرف رییس پلیس و دادستان فاسد است تا اسب های منطقه را مصادره کرده ...

فیلم تلویزیونی «کیلومتر ۱۴» به کارگردانی «جواد افشار»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۰ به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود. در خلاصه داستان فیلم آمده است: سعید سرخورده به‌خاطر پشیمانی از خلاف‌های گذشته اش به‌همراه دایی پیر خود به مرقد امام(ره) می‌رود. دایی قرار است در مرقد امام به کاروانی که پس برگزاری مراسم سال‌روز ارتحال امام راهی کربلاست بپیوندد. سعید طی ماجراهایی با افرادی روبرو می‌شود که هرکدام از جایی برای برپایی این مراسم آمده‌اند. حضور در کنار آنها آغاز مسیر تازهای در زندگی اوست. کامبیز دیرباز، مریم کاویانی، حسین سحرخیز و آتش تقی‌پور بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی «محیا» به کارگردانی «اکبر خواجویی»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در این فیلم خواهید دید: جاوید دانشجوی پزشکی که از دیدن مردگان هراس دارد، به طور اتفاقی در یک مراسم ختم در گورستان با محیا، دختری که بعدها درمی‌یابد همکار او در بیمارستان است؛ آشنا می‌شود و پس از مدتی از او خواستگاری می‌کند اما جواب رد می‌شنود. این در حالی است که شهره، دخترخاله جاوید که به او علاقه‌مند است، از شیراز به منزل جاوید می‌آید؛ اما جاوید به شهره می‌گوید که مایل به ازدواج با او نیست. جاوید پس از اصرار فراوان برای خواستگاری از محیا متوجه می‌شود پدر و مادر او غسال هستند و گاهی خودش هم در شستن مرده‌ها به والدینش کمک می‌کند...! شهاب حسینی، الهام حمیدی و برزو ارجمند در فیلم سینمایی «محیا» نقش‌آفرینی کرده اند.

 شبکه چهار 

فیلم سینمایی جدید «خاکستر در برف» به کارگردانی «ماریوس مارکوویسیوس»، پنج‌شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود. در خلاصه داستان فیلم با بازی بن پائولی، جیمز کاسمو و مارتین والستروم آمده است: در خلال جنگ جهانی دوم هنگامی‌که نیروهای متفقین در نبرد با آلملن نازی بودند، اتحاد جماهیر شوروی بخش عمده ای از شرق اروپا را اشغال کرد. ملت لیتوانی هم در بین تصرفات ارتش استالین قرار داشتند. این فیلم داستان زندگی یک خانواده ۴ نفره از اهالی لیتوانی بعد از اشغال لیتوانی توسط شوروی را روایت می‌کند. داستان فیلم حول محور زندگی دختری تازه‌ بالغ لیتوانیایی است. او در انتظار پذیرفته شدن در دانشگاه هنر است. نیروهای استالین او و مادر و برادر کوچکش را به همراه بسیاری دیگر از هموطنانش دستگیر می‌کنند آنها از سرنوشت پدرشان هم آگاهی ندارند و ...

فیلم سینمایی «در جنگل سیبری» به کارگردانی «صفی نبو»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود. در خلاصه داستان فیلم با بازی رافائل پرسوناز و اوگنی سیدیکین آمده است: تدی مردی جوان که از دنیای پرهیاهوی شهری خسته شده است، تصمیم می‌گیرد در فصل زمستان و به تنهایی یک کلبه در مناطق دور افتاده سیبری را با قیمتی اندک بخرد و برای مدتی آنجا زندگی کند. او در کمال آرامش در دل جنگل های یخ زده سیبری زندگی جدید خود را شروع می‌کند ولی کم کم مشکلات خود را نشان می دهد. او از حمله یک خرس جان سالم می‌برد اما دچار کمبود غذا می‌شود و حالا باید به شکار برود تا این که با مردی میانسال برخورد می‌کند و ...

شبکه پنج 

فیلم سینمایی «دوست ربات من» به کارگردانی «استفان شیمک»، پنج‌شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. در خلاصه داستان آمده است: رابرت نوجوانی است که مهارت زیادی در بازی‌های رایانه ای دارد و پدرش هم، در یک شرکت ساخت تجهیزات رایانه ای کار می‌کند. این شرکت در حال ساختن یک ربات مخصوص به مشکل برمی خورد و تصمیم می‌گیرد این ربات با نام مخفف رمه (ربات مصنوعی هوشمند) را منهدم کند. اما یک شب که رابرت با پدرش به شرکت رفته، به طور تصادفی رمه را در جایگاه وسایل اسقاطی می‌بیند، آن را برمی دارد و با خود به خانه می‌برد. میدان مغناطیسی رمه به طور تصادفی به میدان مغناطیسی مایکروفر آشپزخانه متصل می‌شود و موجب می‌شود که رمه زنده شود و تمام فعالیت هایی که برایش برنامه ریزی شده انجام دهد جز یک فعالیت که روحیه جنگجو و پرخاشگر به عنوان یک آدم کش آینده است. تعدادی از مسئولان فاسد شرکت با اجیر کردن چند مزدور، قصد پس گرفتن رمه و جابجایی اطلاعات مغز آن با یک ربات دیگر را دارند که ...

فیلم تلویزیونی «نسترن‌های وحشی» به کارگردانی «رهبر قنبری»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود. در خلاصه داستان آمده است: ابراهیم با خانواده اش در یک روستای دور افتاده زندگی می‌کند او معلم روستاست و با دختری که او هم در مقاطع پایین تر تدریس می‌کند و دانشجوی تربیت معلم است نامزد است. آنها قرار است به زودی ازدواج کنند. غدیر یکی از شاگردان ابراهیم است که اغلب به او کمک می‌کند. ابراهیم از لیلا می خواهد که به غدیر آموزش دهد تا در نبود آنها به بچه‌ها درس بدهد. آقای حبیبی از طرف اداره آموزش و پرورش به روستا می آید و از مدرسه بازدید می نماید و به ابراهیم می‌گوید که به خاطر تعداد کم شاگردان مدرسه باید تعطیل شود و بچه‌ها به روستای دیگری بروند. ابراهیم و غدیر تلاش می‌کنند تا کاری کنند که بچه‌هایی که به مدرسه نمی روند و کار می‌کنند را به مدرسه بیاورند تا مدرسه منحل نشود که ... داوود رضایی، نگین غفاری، پدرام پورعباسی، حسام شجاعی، مهران کرمی، لیلا شعبانی و افضل پزشک در فیلم تلویزیونی «نسترن‌های وحشی» بازی کرده اند.

فیلم سینمایی «تنها در اعماق» به کارگردانی «یوآخیم هدن»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود. در این فیلم با بازی موا گامل، مادلین مارتین و ترین ویگن خواهیم دید: تووا و آیدا دو خواهرند که برای غواصی در فصل زمستان به یک ساحل اقیانوسی می روند آنها وسایلشان را در پناه کوه می‌گذارند و می روند و تووا در اثر افتادن یک تخته سنگ در کف اقیانوس گیر می افتد و نمی تواند خارج شود. آیدا هم هر چه تلاش می‌کند نمی تواند او را نجات دهد. او برای آوردن کمک می رود و وارد یک خانه ساحلی می‌شود که یک سگ در آن خانه است که وی را می‌گیرد و آیدا او را با چاقو می‌کشد و بعداز بستن پایش و برداشتن کپسول اکسیژن دوباره سراغ تووا می رود و بعد از سختی بسیار بالاخره او را نجات می دهد و هر دو به ساحل می آید و ...

فیلم تلویزیونی «نردبان» به کارگردانی «ولی باقری»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود. در این فیلم خواهیم دید: نرگس دختری است که امسال سال به تکلیف رسیدن اوست و قرار است که همه بچه‌ها در جشن تکلیفشان با چادر حاضر شوند. مادر نرگس به اتفاق دختر همسایه شان کوثر برای خرید چادر می روند و دو چادر هم شکل برای آنها می دوزند. در روز جشن تکلیف چادر نرگس و کوثر که از او کوچک تر است با هم عوض می‌شود و نرگس در مدرسه متوجه می‌شود که چادرش کوتاه است و به خانه برمی‌گردد و بالاخره چادرش را می‌گیرد ولی ... آیلین باقری، نازنین زهرا متقیان، زهرا نجفی، شیما افسری و ریحانه متقیان در فیلم تلویزیونی «نردبان» هنرنمایی کرده اند.

فیلم سینمایی «انتقام» به کارگردانی «سوجای گاش»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود. در این فیلم با بازی آمیتاب باچان، تاپسی پانو و دنزل اسمیت خواهیم دید: نینا ستی محکوم به قتل دستیارش آرجون ژوزف شده است ولی نینا می‌گوید که قتل کار وی نبوده و کس دیگری حتما قبل از ورود آنها در اتاق حضور داشته است. وکیل زبده ای به نام گوپتا قرار است از نینا دفاع کند. نینا اعتراف می‌کند که در جاده جنگلی تصادف کرده و یک مرد جوان به نام سانی کشته شده که آرجون مانع اطلاع به پلیس شده و بعد هم نینا جسد سانی را همراه با ماشینش در مرداب انداخته است. گوپتا با سوالات دقیقی که می‌کند نینا را تحت فشار قرار می دهد و در نهایت نینا اعتراف می‌کند که آرجون را در هتل به خاطر اینکه قصد داشته به پلیس اطلاع دهد کشته است. گوپتا پس از پایان صحبت ها نینا را ترک می‌کند و بعد نینا متوجه می‌شود که ...

فیلم سینمایی «پل سفید» به کارگردانی «علی قوی تن»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود. این فیلم داستان بهاره یک دختر بچه ابتدایی است که یک سال پیش در جاده با والدینش تصادف کرده و ماشینشان به ته دره سقوط کرده است و پدرش فوت کرده است. بهاره هم مدتی در کما بوده است. او یک پایش کمی مشکل دارد و درست نمی تواند راه برود و در تست های مدرسه هم نتوانسته نمره بیاورد و مدیر مدرسه او را به مدرسه استثنایی می فرستد ولی مادر بهاره خیلی در مقابل این قضیه مقاومت می‌کند و می خواهد که دخترش به مدرسه خودش برگردد و مدیر به او می‌گوید که هر وقت آب در رودخانه زیر پل بیفتد بهاره هم می تواند به مدرسه برگردد چیزی که عجیب می نماید، بهاره هر روز روی پل می رود و به رودخانه خشکیده نگاه می‌کند که آرزویش بر آورده شود، تا این که ... بهاره نوروزی، حسین محمدیان، صدیقه نوروزیان، فریبا بجنوردی و امیر پاسبان در فیلم تلویزیونی «پل سفید» بازی کرده اند.

فیلم سینمایی «تونل» به کارگردانی «پل اویی»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود. در این فیلم با بازی توربورن‌هار، یلوا فوگلرو و لیزا کارلهد خواهیم دید: استین برگ یک آتشنشان است که همسرش سه سال پیش فوت کرده است. دخترش الیس دوست ندارد که پدرش با اینگرید ازدواج نماید و زمانی که پدرش و اینگرید سعی دارند موضوع را به او بگویند تصمیم می‌گیرد که با اتوبوس نزد مادر بزرگش برود ولی یک کامیون سوخت در تونل تصادف کرده و تونل بسته شده است و اتوبوس هم و تعدادی ماشین در تونل گیر می افتند. استین برای نجات می رسد و با همکارانش سعی دارد که کمک کند ولی نمی تواند. او متوجه می‌شود که دخترش در تونل گیر افتاده و برای نجات دوباره وارد تونل می‌شود و الیس و چند نفر را نجات می دهد و سوار اتوبوس می‌کند تا از تونل خارج شوند ولی ...

شبکه نمایش

فیلم سینمایی «آسمان خراش جهنمی» به کارگردانی «جان گیلرمین»، پنج شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود. در این فیلم با بازی استیو مک‌کوئین، پل نیومن، ویلیام هولدن، فی داناوی، سوزان بلکلی و فرد آستر خواهید دید: داگ رابرتس طراح و آرشیتکت یک آسمانخراش شیشه ای که بلندترین ساختمان دنیا با ۱۳۸ طبقه است، برای مراسم افتتاحیه ساختمان وارد سن فرانسیسکو می‌شود. او پس از صحبت با معمار آسمان خراش متوجه می‌شود داماد معمار، برای کاهش هزینه‌ها از سیم‌های نامرغوب در سیم‌کشی ساختمان استفاده کرده است که با سهل انگاری در این بخش آتش سوزی عظیمی در شب افتتاحیه اتفاق می افتد و ...

فیلم سینمایی «ای تی موجود ماوراء زمین» به کارگردانی «استیون اسپیلبرگ»، پنج شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود. در این فیلم با بازی هنری توماس، درو بریمور، دی والاس و رابرت مک‌ناتون خواهید دید: موجود فضایی به نام ای.تی از سفینه فضایی اش که در جنگلی در حومه لس آنجلس فرود آمده، جا می ماند و در حیاط خلوت خانه ای پناه می‌گیرد که در آن الیوت ده ساله زندگی می‌کند. خیلی زود الیوت، ای.تی را می‌بیند و با او دوست می‌شود و...

فیلم تلویزیونی «کیلومتر ۱۴ (قسمت اول)» به کارگردانی «جواد افشار»، پنج شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم آمده است: سعید سرخورده به‌خاطر پشیمانی از خلاف‌های گذشته اش به‌همراه دایی پیر خود به مرقد امام(ره) می‌رود. دایی قرار است در مرقد امام به کاروانی که پس برگزاری مراسم سال‌روز ارتحال امام راهی کربلاست بپیوندد. سعید طی ماجراهایی با افرادی روبرو می‌شود که هرکدام از جایی برای برپایی این مراسم آمده‌اند. حضور در کنار آنها آغاز مسیر تازهای در زندگی اوست. کامبیز دیرباز، مریم کاویانی، حسین سحرخیز و آتش تقی‌پور بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی «ندامت» به کارگردانی «آرون اشنایدر»، پنج شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود. داستان فیلم با بازی لوکاس بلک، بیل مری، سیسی اسپیسک و بیل کوبس؛ درباره پیرمرد گوشه نشینی است که توجهی به افراد شهر و کسانی که می خواهند او را بشناسند ندارد. اما وقتی که یکی از دوستانش از دنیا می رود و مردم داستان‌هایی درباره ی وی می‌گویند، او تصمیم می‌گیرد این حرف ها را بین مردم پایان دهد. او مردی به نام فرانک، را استخدام می‌کند تا تشییع جنازه ای برای او برپا کند و ...

فیلم سینمایی «کد آبی» به کارگردانی «ماساکی نیشیورا»، پنج شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود. داستان این فیلم با بازی توموهیسا یاماشیتا، مانامی هیگا، یوئی اراگاکی و اریکا تودا؛ درباره‌ یک تیم پزشکی حرفه‌ای است که با تمام توان آماده مواجه شدن با بلایای طبیعی و تصادفات احتمالی و غیرمنتظره در فرودگاه ناریتا در ژاپن هستند و ...

فیلم سینمایی «تماس» به کارگردانی «رابرت زمه کیس»، پنج شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود. در این فیلم با بازی جودی فاستر، متیو مک‌کانهی، جنا مالون و ویلیام فیکنر خواهیم دید: الی ارووی اخترشناسی که سال ها پیش پدرش را از دست داده‌است نمی‌تواند بپذیرد که بشر در کهکشان‌ها تنهاست. تا آن که یک شب تیم الی در صحراهای نیومکزیکو سیگنالی از فضا دریافت می‌کند و الی متوجه می‌گردد که سیگنال حاوی یک ساختار هوشمندانه است. اما عکس العمل مقامات نسبت به کشف وی ناامید کننده‌است. از جمله مایکل کیتز مشاور امنیت ملی با بی علاقگی به موضوع می‌پردازد. دنیا از شنیدن این خبر تکان می‌خورد. پیام مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد ولی ...

فیلم سینمایی «ترون» به کارگردانی «جوزف کوشینسکی»، پنج شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود. در این فیلم با بازی جف بریجز، گرت هدلند، اولیویا وایلد و بروس باکسلیتنر خواهیم دید: پسر مردی که یک دنیای مجازی را خلق کرده، به دنبال پدرش می‌گردد و نهایتا از همان دنیای دیجیتالی سر در می آورد. او در میابد که چیزی که پدرش ساخته به پلیدی گراییده است و ...

فیلم سینمایی «موج» به کارگردانی «روآر اُتاگ»، پنج شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم با بازی کریستوفر جونر، توماس بولارسن و آنی دا ل تورپ آمده است: یک زمین شناس نروژی متوجه حرکت عظیم لایه‌های درون زمین در کنار یک دریاچه بزرگ می‌شود که این پدیده قادر است موج هایی را به وجود آورد و شهر کنار دریاچه را کاملا نابود کند. پیش بینی‌های او درست از آب درمی آید و کوه به درون دریاچه رانش می‌کند و یک سونامی‌بزرگ را به وجود می آورد. زمین شناس برای نجات زن و فرزندش که در هتلی در شهر گیر افتاده اند به آنجا رفته و ...

فیلم سینمایی «دو جریب زمین» به کارگردانی «بیمال روی»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود. در این فیلم با بازی بالراج ساهنی و نیرکپا خواهیم دید: هنگامی‌که شامبو، یک کشاورز فقیر، نمی تواند بدهی‌های خود را بازپرداخت کند، ارباب روستا تهدید به تصرف دو جریب زمین او و خانواده اش می‌کند. سپس شامبو برای کسب درآمد راهی کلکته می‌شود که ...

فیلم سینمایی «آخرین مسابقه» به کارگردانی «کیلیان ریدهوف»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود. این فیلم با بازی دیتر هالروردن، هایکه ماکاچ و تاتیا سیبت؛ در مورد قهرمان خیالی ماراتن المپیک پاول آرهوف است که با آموزش برای دویدن مجدد و شرکت در ماراتن برلین سعی در فرار از یکنواختی زندگی سالمندی خود در یک خانه بازنشستگی دارد.

فیلم تلویزیونی «کیلومتر ۱۴ (قسمت دوم)» به کارگردانی «جواد افشار»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم آمده است: سعید سرخورده به‌خاطر پشیمانی از خلاف‌های گذشته اش به‌همراه دایی پیر خود به مرقد امام(ره) می‌رود. دایی قرار است در مرقد امام به کاروانی که پس برگزاری مراسم سال‌روز ارتحال امام راهی کربلاست بپیوندد. سعید طی ماجراهایی با افرادی روبرو می‌شود که هرکدام از جایی برای برپایی این مراسم آمده‌اند. حضور در کنار آنها آغاز مسیر تازهای در زندگی اوست. کامبیز دیرباز، مریم کاویانی، حسین سحرخیز و آتش تقی‌پور بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی «نبرد جبار» به کارگردانی «تتسو شینوهارا»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود. داستان فیلم با بازی میتسورو فوکیکوشی و یوشیکونی دوچینی؛ درباره ایزومی‌کوراموتو دختری است که نامه‏ای را دریافت کرده است. او نمی‏داند که این نامه چیست فقط می‏فهمد که مربوط به پدربزرگش است. او یکی از هم‏ دوره‏ای‏های پدربزرگش به نام آقای سوزوکی را پیدا می‏کند و از او می‏خواهد که ماجرا را برای او توضیح دهد. سوزوکی می‏گوید که تاکایوکی پدربزرگ ایزومی، یکی از فرماندهان برتر نیروی دریایی ژاپن بوده که در سال آخر جنگ جهانی دوم در جایی که همه نیروی نظامی این کشور بجز زیردریایی تحت فرماندهی تاکایوکی از بین رفته بودند این فرمانده با درایت و شجاعت خود باعث شده تا همه به او افتخار کنند. او در مبارزه رو در رو با یک کشتی آمریکایی در ابتدا به زیر دریا می‏رود و ...

فیلم سینمایی «تشخیص قتل» به کارگردانی «پیتر لادکنی»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود. در این فیلم با بازی جولیا ماریا کوهلر، سیمون بویر و آدینا ویتر خواهیم دید: آلکس و همسرش هر دو پلیس هستند و تصمیم به جدایی دارند. تومی‌برادر آلکس خبرنگار است، به او زنگ می‌زند و قصد دارد موضوعی را با او مطرح کند اما ناگهان هر دو مورد حمله قرار می‌گیرند و تومی‌به‌دلیل اصابت گلوله به کما می‌رود. در بیمارستان نیز فردی ناشناس قصد جان تومی را دارد که متواری می‌شود. دکتر متوجه می‌شود که خونریزی داخلی تومی‌به‌ سبب اصابت گلوله نیست بلکه او احتمالا مسموم شده است. اگر آنها دلیل مسمومیت را کشف نکنند او خواهد مرد...!

فیلم سینمایی «نشانه‌ها» به کارگردانی «ام. نایت شیامالان»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود. داستان این فیلم با بازی ام. نایت شیامالان، ابیگیل برسلین، مل گیبسون و روری کالکین؛ درباره خانواده‌ای‌ است که پدر خانواده، گراهام گس، از راه کشاورزی مخارج را تأمین می‌کند. گراهام تا قبل از مرگ همسرش در حادثه رانندگی، کشیش هم بود، اما بعد از آن حادثه ایمان خود را از دست می‌دهد و لباس کشیشی را از تن درمی‌آورَد. شش ماه از حادثه می‌گذرد و همه چیز آرام پیش می‌رود، تا این که اتفاقی مرموز در مزرعه می‌افتد؛ اَشکالی پیچیده و نامفهوم در مزرعه آن‌ها ظاهر می‌شوند و این ماجرا فکر همه را مشغول می‌کند. چند روز بعد، اَشکال مشابهی در نقاط دیگر زمین مشاهده می‌شوند که ...

فیلم سینمایی «اراده قوی» به کارگردانی «ادهان کوان»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم با بازی جف برید جیس و مت دیمون آمده است: متی دختر تاجری است که خبردار می‌شود پدرش در اثر خیانت کارگرش کشته شده، او با استخدام یک کلانتر سعی می‌کند تا چینی که قاتل پدرش است را پیدا کند و از او انتقام بگیرد. سرانجام پس از فراز و نشیب های فراوان او به همراه دو کلانتر دیگر موفق می‌شود چینی را با دارو دسته تحت تعقیب دیگری به دام بیندازد و چینی خودش را می‌کشد که ...

فیلم سینمایی «سیکاریو» به کارگردانی «دنی ویلنو»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود. در این فیلم با بازی امیلی بلانت و بنیسیو دل تورو خواهید دید: طی یک حمله تیم سوات اف‌بی‌ای به یک مخفیگاه مظنونان مکزیکی در چندلر، آریزونا، مامور کیت ماکر، همکار او ریگی واین و تیم آنها ده‌ها جنازه کشف می‌کنند. هنگامی‌که تیم اف‌بی‌ای مشغول جستجو محل شده، انفجار یک ماده منفجره جاسازی شده باعث کشته شدن دو مامور می‌شود....

فیلم سینمایی «واکسی» به کارگردانی «ویتوریو دسیکا»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود. این فیلم با بازی فرانکو اینترلنگی، آنیلی میلی و رینالدو اسموردونی؛ روایتی تلخ از زندگی کودکان فقر زده‏ ایتالیایی پس از جنگ جهانی دوم است ..

فیلم سینمایی «کنارم بمان» به کارگردانی «سو این بنگ»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود. در این فیلم با بازی سوون بائه چا، وانگ جانگ و جی سئوپ جیونگ خواهیم دید: پیرمردی با دو نوه خردسالش زندگی می‌کند. دوک گو پسری در سنین مدرسه ابتدایی و دوک هی دختری که به مهدکودک می رود. پیرمرد دچار سرطان ریه است و به نظر پزشک معالجش به زودی می میرد. عروسش که اهل اندونزی بود پس از مرگ همسر پول بیمه عمر او را می‌گیرد و همین مسئله باعث می‌شود پیرمرد او را از خانه بیرون کند. دوک گو سر ناسازگاری با پیرمرد می‌گذارد و میخواهد با مادر زندگی کند. پیرمرد طبق قولی که به او داده عازم اندونزی می‌شود تا او را پیدا کند اما او را نمی یابد. اما متوجه می‌شود عروسش پول را برای درمان خواهر خردسال و مریضش می خواسته است. پیرمرد که از رفتار خود پشیمان شده به کشورش برمی‌گردد. او که نگران آینده نوه‌هایش است سرپرستی آنها را به خانواده ای ثروتمند می دهد و می خواهد در صورت پیدا شدن مادرشان بچه‌ها را به او بازگردانند. دوک گو هم شخصا به جستجوی مادر می‌پردازد و ...

فیلم سینمایی «مثل یک پدر» به کارگردانی «رهبر قنبری»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود. داستان «مثل یک پدر» در حال و هوای سال ۴۲ می‌گذرد و درباره شاگرد عکاس خانه‌ای است که بنا به شرایطی برای عکاسی از مردم، وارد تظاهرات ۱۵ خرداد می‌شود. سعید نیک‌پور، مریم کاویانی، حسین عابدینی، بهزاد داوری، سعیده عرب، راحی بوستانی، آریا گوهر، حمید عجمی، امیرحسین عباسی و حسین تفرشی از بازیگران این فیلم تلویزیونی هستند.

فیلم سینمایی «سامورایی رامن فروش» به کارگردانی «ناکایی ساگی»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود. این فیلم با بازی ساتوشی ایزومی و دای واتاناب خواهیم دید: هیکاری کامیشیرو باخبر می‌شود که پدرش فوت کرده است. او تصمیم می‌گیرد مسؤولیت مغازه پدرش را برعهده بگیرد. بنابراین شغلش را که طراح شرکتی خصوصی است رها می‌کند و به زادگاهش می رود. پدر هیکاری آشپز و فروشنده رامن بوده که نوعی غذای سنتی است. هیکاری که با دستورهای آشپزی پدرش دچار مشکل شده و ...

فیلم سینمایی «زندانی ایرلندی» به کارگردانی «مارچلا سیلوا»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود. در این فیلم با بازی الکسیا مویانو، تام هریس و مانوئل ویسنته خواهیم دید: در سال ۱۸۰۶، در روستایی اطراف شهر سن لوئیس، به زن اسپانیایی جوانی به نام لوئیسا، خبر می دهند که همسرش امبروسیو در جنگ میان ایرلند و اسپانیا کشته شده است. پس از پایان مراسم خاکسپاری، مانوئل برادر امبروسیو، تلاش می‌کند تا لوئیسا و پسر نوجوانش خوآن را با خود از روستا برده و در شهر اسکان دهد اما لوئیسا نمی خواهد آنجا را ترک کند و قبول نمی‌کند. در پی یک طوفان شدید در روستا، قسمت زیادی از خانه و اصطبل لوئیسا از بین رفته و نیاز به تعمیر پیدا می‌کند. فرمانده آن منطقه، یکی از سه سرباز ایرلندی را که تحت نظر دارد و قابل اعتماد است، به خانه بیوه جوان فرستاده تا خرابی‌ها را تعمیر کند. سرباز جوان که کانر نام دارد، کم کم به لوئیسا علاقه مند شده و با مهربانی‌ها و رفتارش، لوئیسا را نیز به خود علاقمند می‌کند. حتی هنگامی‌که فرمانده به کانر می‌گوید که آزاد است و می تواند برود، او از رفتن سر باز می زند و با لوئیسا ازدواج می‌کند و از او صاحب یک پسر می‌شود. خوآن که حالا جوان برازنده ای شده، به جنگ می رود. کانر وقتی ناراحتی لوئیسا را می‌بیند به دنبال کانر به میدان جنگ می رود و ...

فیلم سینمایی «اثبات» به کارگردانی «جان مدن»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود. در این فیلم با بازی گوئینت پالترو، آنتونی‌هاپکینز، جیک جیلنهال و هوپ دیویس خواهیم دید: دختر یک ریاضیدان بزرگ اما روان پریش که به تازگی درگذشته، اکنون سعی دارد تا با تنها چیزی که از پدرش به او ارث رسیده، یعنی همان جنون، کنار بیاید. یکی از شاگردان سابق پدرش که اکنون به دنبال اوراق اوست، و همین طور خواهر بیگانه اش که اکنون بعد از مدت ها نزد او آمده، ماجرا را پیچیده تر می‌کنند که ...

فیلم سینمایی «باران سخت» به کارگردانی «مایکل سالمون»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود. در این فیلم با بازی مورگان فریمن، کریستین ساتر و راندی کوید خواهیم دید: به دلیل بارش فراوان باران و سرازیر شدن سیلاب‌ ها، شهری کوچک در ایالت ایندیانا به زیر آب فرو خواهد رفت. تلاش برای تخلیه ساکنان آغاز می‌شود و تام به اتفاق عمویش چارلی مأمور جمع‌آوری پول‌ های بانک‌ ها در سطح شهر می‌ شوند تا آنها را به جای امنی منتقل کنند و ...

فیلم سینمایی «از کرخه تا راین» به کارگردانی «ابراهیم حاتمی‌کیا»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: سعید که بر اثر بمب های شیمیایی نابینا شده به همراه گروهی از همرزمانش برای معالجه به آلمان اعزام می‌شود. لیلا خواهر سعید که سال هاست در آلمان با شوهر آلمانی و پسرشان یوناس زندگی می‌کند، سعید را در آسایشگاه می‌بیند. بین سعید و یونس رابطه عاطفی عمیقی برقرار می‌شود... علی دهکردی و هما روستا در این فیلم هنرنمایی کرده اند.

فیلم سینمایی «جیب بر» به کارگردانی «روبر برسون»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود. در این فیلم با بازی مارتین لاسال، ماریکا گرین، ژان پله‌گری و پییِر لیماری خواهیم دید: میشل در یک مسابقه اسب‌دوانی جیب یکی از تماشاگران را می‌زند. او خیالش راحت است که کسی او را ندیده، اما هنگام خروج از میدان مسابقه ناگهان دستگیر می‌شود. بازرس به دلیل نداشتن مدارک کافی برای اثبات جرم، میشل را آزاد می‌کند. میشل می‌گوید پول نقد همراه داشتن که جرم نیست. میشل به دیدن مادرش می‌رود و با ژان آشنا می‌شود. ژان از او خواهش می‌کند بیشتر به مادرش سر بزند. ژاک با ژان قرار می‌گذارد و میشل را هم دعوت می‌کند. میشل یک ساعت مچی می‌دزدد و بعد، از ژان و ژاک جدا می‌شود. مدتی بعد مجدداً به بازرس برمی‌خورد. بازرس از او می‌خواهد روز بعد کتاب جورج برینگتون درباره جیب‌بری را به او نشان بدهد. میشل با کتاب به اداره پلیس می‌رود. بازرس سرسری نگاهی به کتاب می‌اندازد. میشل به خانه‌اش برمی‌گردد و درمی‌یابد که ماجرای کتاب بهانه‌ای بوده تا پلیس خانه را تفتیش کند که ...

فیلم سینمایی «نامه‌هایی به خدا» به کارگردانی «دیوید نیکسون»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود. این فیلم با بازی لیزا کورتس، کریستوفر اسمیت و لیانا تامانینگ داستان یک پسر جوان است که در حال مبارزه با سرطان، شروع به نوشتن نامه به خدا می‌کند، و در مورد زندگی در محله و جامعه خود و امید الهام بخش می نویسد. در این بین یک پستچی جایگزین از همه جا بی خبر، با یک زندگی پر از ناراحتی به طور اتفاقی درگیر نامه‌های پسر می‌شود و آنها را می خواند و...

فیلم سینمایی «دریاچه ماهی» به کارگردانی «مریم دوستی»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود. فیلم «دریاچه ماهی» نگاهی به وقایع پس از جنگ ایران و عراق دارد و داستان چند خانواده را روایت می‌کند که در نقطه مشترکی به یکدیگر می‌رسند و در این میان عشق گمشده‌ای پیدا می‌شود. افشین‌هاشمی، نادر فلاح، ستاره اسکندری، لاله اسکندری، علی دهکردی و حدیثه تهرانی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم سینمایی «آتش فشان» به کارگردانی «مایک جکسون»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود. در این فیلم با بازی آن هیش، گبی‌هافمن، تامی لی جونز و دان چیدل خواهیم دید: مایک رورک، رئیس گروه عملیات اضطراری و دکتر ایمی‌بارنز زلزله شناس، به تحقیق درباره انفجاری زیر زمینی می‌پردازند که در اثر آن عده ای کارگر ساختمانی کشته شده اند. معلوم می‌شود که احداث تونلی زیر زمینی باعث بروز فعالیت آتش فشانی شده است که ..

فیلم سینمایی «انتخاب ادل» به کارگردانی «اولیویر گیگنارد»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم آمده است: ادل که معلم یک مدرسه در فرانسه است به دلیل فوت همسرش دچار افسردگی است او که معلمی مقرراتی و وظیفه شناس است در نیمه سال تحصیلی شاگردی به شاگردانش اضافه میشود که باعث دردسر می‌گردد. شاگرد که خارجی و اهل بوسنی است به طور غیر قانونی با خانواده اش در شهر زندگی می‌کند، معلم در میابد که مشکلات روحی شاگرد او به دلیل این است که خانوادهاش به خاطر جنگ از بوسنی فرار کرده اند و در شرایط خیلی سخت در خارج از کشورشان زندگی می‌کنند و ...

فیلم سینمایی «مردی که بی نهایت را می‌شناخت» به کارگردانی «متیو براون»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم با بازی جرمی آیرونز و دو پاتل آمده است: رامانوجان جوان فقیر هندی عشق ویژه ای به حل مسائل ریاضی دارد و گویا موفق به حل برخی از مسائل مهم ریاضی شده است. یکی از همکارانش به او کمک می‌کند، حل این مسائل را برای چند دانشگاه معتبر ریاضی ارسال می‌کند تا اینکه بالاخره یک ریاضی دان بزرگ انگلیسی به نام هاردی او را به دانشگاه کمبریج دعوت می‌کند. دانشگاهی که نیوتن هم در همان جا جاذبه را کشف کرده است. اما فضای دانشگاه و به خصوص اساتید آن فوق العاده نژاد پرستانه به این ماجرا نگاه می‌کنند و رامانوجان را کلاهبردار می دانند. اما هاردی از او دفاع می‌کند و از طرفی او را تحت فشار قرار می دهد که با وجود بیماری حدس ها و فرمول های خود را با دقت اثبات کند. بالاخره او موفق می‌شود که ...

فیلم سینمایی «قرارداد» به کارگردانی «بروس برسفورد»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود. در این فیلم با بازی مورگان فریمن، جان کیوسک، مگان دادز و آلیس کریج خواهیم دید: پدری که می خواهد خود را از دید پسر خود دور نگه دارد و سعی در این دارد که یک قاتل حرفه ای را به عدالت بسپارد. در طول داستان او سعی می‌کند که از جان پسر خود محافظت کند و ... 

فیلم سینمایی «آقای اوه» به کارگردانی «هانس هولم»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود. در خلاصه فیلم با بازی رولف لاسگارد، بهار پارس و فیلیپ برگ آمده است: داستان این فیلم آشنایی اتفاقی خانواده‌ای ایرانی در سوئد با یک مرد سوئدی بد اخلاق است. اوه، پیرمردِ عبوس و ترش‌روی ۵۹ ساله محله است که به همسایه‌ها و دیگران روی خوش نشان نمی‌دهد و در فکر خودکشی است. در یکی از همان روزهای معمولی، پروانه و خانواده‌اش به خانه روبه‌رویی نقل مکان می‌کنند. مدتی بعد، تصادف سرنوشت‌سازِ آن‌ها با صندوق پستیِ اوه، مقدمه‌ای می‌شود به دوستیِ غیرمنتظره پروانه با اوه و ...

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «شیر کوچولوی شجاع» به کارگردانی «جورج تانیگاچی»، پنج‌شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد. در این انیمیشن خواهیم دید: شیر کوچولوی شجاع و پسری به نام کنیچی با همدیگر دوست می‌شوند و تلاش می‌کنند تا حیوانات جنگل مصنوعی را از خطری که آن‌ها را تهدید می‌کند نجات دهند. مدت‌ها است که انسان‌ها آزمایشگاه بزرگی از طبیعت وحشی درست کرده‌اند و حیوانات را از جنگل طبیعی به این جنگل دست‌ساز منتقل کرده‌اند. یکی از سرمایه‌گذاران این جنگل پدر کنیچی است. کنیچی این توانایی را دارد که زبان حیوانات را بفهمد و وقتی در مانیتور آزمایشگاه، لئو، شیر کوچولوی سفید را می‌بیند علاقه‌مند می‌شود تا ...

انیمیشن سینمایی «بنیامین» به کارگردانی «محسن عنایتی»،جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد. انیمیشن «بنیامین» داستان کودکی به نام بنیامین است که همراه مادرش در مصر زندگی می‌کنند. مادر او توسط نیروهای فرعون اسیر می‌شود. حال بنیامین و آشر دوست بامزه اما دست و پا چلفتی اش، باید دنبال راهی باشند تا مادر بنیامین را آزاد کنند. این دو تا بچه شجاع سفری را شروع می‌کنند که کلی ماجرا برایشان ایجاد می‌کند که ...

انیمیشن سینمایی «داستان سامرا» به کارگردانی «حسین سلطانی و وحید چالاک»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد. خلاصه داستان این انیمیشن از این قرار است که: یک گروه شیطانی و خرابکار به کمک امواجی رادیویی انسان‌ها را کنترل کرده و از آنها نیروهایی انتحاری برای حمله به حرم امام حسن عسگری(ع) در سامرا می‌سازند. برای مقابله با آنها، عده‌ای از دانشمندان جوان ایرانی دستگاهی اختراع کرده‌اند که قادر است با تأثیرگذاری بر عملکرد دستگاه اختراع شده توسط گروه مذکور، اثر آن را خنثی کند، اما برای دستیابی به این هدف لازم است ابتدا پایگاه عملیاتی گروه مذکور شناسایی شود ...

انیمیشن سینمایی «افسانه آرش» به کارگردانی «علیرضا کاویان‌راد»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد. در این انیمیشن خواهیم دید: آرش در فضای جنگ بین ایران و توران توسط خرداد و خورشید بزرگ می‌شود و از کودکی، توانایی و شجاعت خود را در عرصه‌های گوناگون به اثبات می‌رساند. پادشاه افراسیاب، پادشاه توران، مرز میان ایران و توران را به رها کردن تیری وا می‌گذارد. تیر را در نهایت آرش پرتاب می‌کند که در ناباوری تا آن سوی جیحون می‌رود و بر تنۀ درخت گردویی می‌نشیند و ...

شبکه امید

فیلم سینمایی «وای آمپول» به کارگردانی «علی رضا محمودزاده»، چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد. داستان این فیلم درباره ترس بچه‌ها از آمپول زدن است و داستان یک پسر بچه نوجوان است که علاقه زیادی هم به فوتبال دارد و در این رشته بسیار موفق است ولی با اینکه فامیلی اش امپول چی است از آمپول می ترسد و از ترس آمپول زدن غش می‌کند .... شهرام قائدی، علی صادقی، رضا شفیعی جم، حدیث فولادوند و سارا روستاپور بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی «شن شن» به کارگردانی «بان آن»، پنج‌شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد. این فیلم روایت زندگی پیرزنی تنها است که برای گذران روزمرگی از اتفاقات روزانه‌اش فیلم گرفته و در اینستاگرام استوری می‌گذارد. در میان مخاطبان اینستاگرامش پسرک نوجوانی متوجه تنهایی وی شده و او را پیدا می‌کند و ...

انیمیشن سینمایی «پا به پای آفتاب» به کارگردانی «رسول بابارضا»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد. در این انیمیشن خواهیم دید: قشون دولتی برای سرکوب عشایر بختیاری در مسیر خود از اطراف خمین در حال گذر بودند که دچار مشکل در تهیه آذوقه می‌شوند. آنها با تبانی با راهزنان منطقه، کاروان زیارتی خمین را در مقابل باج و خراج گروگان می‌گیرند. در این میان روح‌الله از جوانان شهر به همراه دیگر دوستان خود دسیسۀ راهزنان را ناکام می‌گذارند...

فیلم سینمایی «اقبال کودک شجاع» به کارگردانی «مایکل فوزیلر»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد. داستان فیلم در مورد پسری است که برای خرید داروی برادرش به بازار می‌رود اما در راه زندانی بچه دزدها می‌شود تا به کار اجباری قالی بافی مشغول شود در این بین همه به هنر زیبای او پی می‌برند...

فیلم سینمایی «خیال نقش» به کارگردانی «احمد فیضی»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد. این فیلم درباره رضا نوجوانی است که ضمن درس خواندن برای کمک به مخارج خانواده کار می‌کند. رضا در رشته فرش فعالیت می‌کند. آقا جلال صاحبکار رضا در حال ورشکستگی است. رضا سعی دارد راهی برای جلوگیری از بسته شدن کارگاه فرش جلال بیابد. رضا با «شیفته» (نقاش و طراح فرش) که سرمایه ای هم دارد صحبت می‌کند تا به کمک جلال بیاید اما ... قاسم زارع، حسین توشه، مانی رحمانی و فاطمه سرلک در فیلم تلویزیونی «خیال نقش» بازی کرده اند.

شبکه افق

فیلم سینمایی «۱۲ سال بردگی» به کارگردانی «استیو مک کوئین»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد. در خلاصه داستان فیلم با بازی چیویتل اجیوفور، مایکل فاسبندر و بندیکت کامبربچ آمده است: سال ۱۸۴۱، سالومون نورثاپ یک سیاهپوست آزاد است که با همسر و فرزندانش زندگی می‌کند. او با نواختن ویولن امرار معاش می‌کند. یک شب توسط چند نفر اراذل و اوباش اغفال شده، به وسیله آن‌ها مسموم و به‌عنوان برده فروخته می‌شود. به هوش که می‌آید، خود را در غل و زنجیر می‌بیند. سپس به مزارع پنبه در جنوب آمریکا برده می‌شود و ...

فیلم سینمایی «پرونده» به کارگردانی «مهدی صباغ زاده»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد. در این فیلم خواهید دید: اکبر کلالی فئودال بر اثر ورشکستگی، با صحنه سازی ظاهرا به قتل می رسد و سید علی رحمت پور کارگر او، به اتهام قتل به پانزده سال زندان محکوم می‌شود. سید علی رحمت پور پس از پانزده سال از از زندان آزاد می‌شود و چون بیگناه بود در جستجوی عاملین سال های از دست رفته زندگی اش بر می آید و از طریق برادر کلالی در می یابد که او پانزده سال را در زندان به خاطر قتل مردی که هنوز زنده است، گذرانده است. رحمت پور سعی می‌کند این بار واقعا کلالی را به قتل برساند ولی ... فرامرز قریبیان، حسین کسبیان و سعید اویسی در فیلم سینمایی «پرونده» ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه شما

فیلم تلویزیونی «روز لیلا» به کارگردانی «حسین قاسمی جامی»، پنج‌شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: لیلا و شوهرش در تنگنای مالی قرار دارند و هر دوشان شاغل هستند و یک دختر روشندل به نام مهسا دارند، حمید شوهر لیلا راننده یک نیسان است که در یک حادثه رانندگی فوت می‌کند و شرایط برای لیلا سخت تر می‌شود، لیلا فوت حمید را به مهسا نمی‌گوید، تا ناراحت نشود، و سعی می‌کند با گرفتن یک وام قرض الحسنه برای پول پیش خانه شرایط را بهتر کند، اما با دیدن یکی از همکارانش که مشکل شدیدتری دارد وام را به او می دهد، ولی شرایط برای خودش سخت تر می‌شود، و در این میان برادر شوهرش که یک معتاد و زورگیر است سر و کله اش پیدا می‌شود و با تهدید لیلا از او پول می‌گیرد، لیلا در میان مدارک شوهرش به نام یک زن برمی خورد و ... شیرین بینا، علیرضا مهران، مهنوش شیخی، حسین فردین مهر، لیلا فیجانی و لیلا ازادی، مریم دهویی، ملیکا نوازی بازیگران این فیلم هستند.

فیلم تلویزیونی «تیغ و ترنج» به کارگردانی «آرش سجادی حسینی»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان آمده است: نسرین افضل دختر شجاع و جسوری است که در مقطع دبیرستان مشغول به تحصیل است. زمان سلطنت شاه و کشف حجاب است و در مدرسه خفقان شدیدی حاکم است. نسرین به همراه دوستانش در مدرسه فعالیت های انقلابی دارند و بارها تا مرز به دام افتادن به دست ساواک پیش می رود. پس از پیروزی انقلاب نسرین وارد گروه جهاد سازندگی می‌شود. او در آنجا با پیرزنی به نام بی بی که نابیناست و در انتظار بازگشت پسرش است مواجه می‌شود. بی بی زن بسیار سرسختی است و نسرین به سختی در پیله تنهایی او نفوذ می‌کند و از شخصیت بی بی تاثیر زیادی می‌گیرد، پسر بی بی شهید می‌شود او در وصیتش محل دفنش را کردستان معرفی کرده است که ... آزاده مهدی زاده، حسین معلومی، رامتین خداپناهی، عنایت بخشی و افسر اسدی در فیلم تلویزیونی «تیغ و ترنج» بازی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «سوها» به کارگردانی «محمد باقری نیکو»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد. داستان فیلم درباره مارال سید رحیمی است که در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی از زندان ساواک آزاد می‌شود. اما این آزادی مانع از مزاحمت‌های سهراب آسایش، مامور ساواک برای او که در جریان مبارزه همه کس خود را از دست داده نمی‌شود. مارال برای رهایی از دست ساواک به زادگاه خود اردبیل باز می‌گردد تا در سایه حمایت دایی روحانیش حاج سبحان غفاری به فعالیت‌های انقلابیش ادامه دهد. مارال و انقلابیون اردبیل محموله‌ای ارزشمند را که متعلق به یکی از سران رژیم طاغوت است و قرار است از طریق جنگل فندقلو به اروپا منتقل شود را از دست ماموران ساواک خارج می‌کنند و به کمک قدرت که در فندوقلو جنگلبان است، در جنگل پنهان می‌کنند. قدرت توسط ساواک دستگیر می‌شود و انقلابیون ترس آن را دارند که قدرت زیر شکنجه تاب نیاورد و محل اختفا را لو دهد. انقلابیون برای نجات محموله نیاز به همکاری کریم دوست و همکار قدرت دارند. مارال ... سیدرضی محمودی، بهناز محمدحسینی، کامران پورناجی، حجت بابایی، فرشید سلامت و اسماعیل بابایی در فیلم تلویزیونی «سوها» هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «نبض نگاه» به کارگردانی «سید مجتبی اسدی پور»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد. «نبض نگاه» داستان زنی به نام سیمین است که برای نجات فرزندش (نوید) که در حادثه تصادف ناخواسته، به زندان افتاده است، در تلاش است تا رضایت بگیرد. خانواده مقتول در خواست ۶۰۰ میلیون تومان پول کرده اند تا رضایت بدهند، سیمین برای کسب رضایت ۴۰۰ میلیون تومان پول کم دارد، سیمین مادر نوید، در خانه مردی به نام کمالی کار می‌کند، که ناگهان با جنازه دنیا که قرار است همسر دوم کمالی بشود مواجه می‌شود. سیمین مجبور می‌شود قتل دنیا که را به گردن بگیرد تا نگین دختر کمالی از اتهام قتل مبرا شود و از این طریق کمالی دیه ۶۰۰ میلیونی نوید را بپردازد و ... فاطمه گودرزی، حشمت آرمیده، رحمان مقدم، صادق یزدانی، پریا حیدری، عباس قاسمی و حمیدرضا زرگرانی در این فیلم بازی کرده‌اند.

۵۸۵۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1521618

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =