پرداخت صدقه روزانه با استفاده از روش‌های الکترونیکی

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: مردم استان می‌توانند با استفاده از گوشی تلفن همراه و یا کارت‌های بانکی صدقه خود را الکترونیکی پرداخت کنند.

به گزارش خبرآنلاین از چهارمحال :  جاسم محمدی فارسانی بیان کرد: در راستای تسهیل در پرداخت صدقات و رعایت اصول بهداشتی، روش‌های پرداخت الکترونیکی در نظر گرفته شده است.

وی بابیان اینکه ارسال عدد یک به شماره ۸۸۷۷  از جمله این روش‌ها است، افزود: دارندگان تلفن همراه می‌توانند با ارسال عدد یک به این شماره سرویس صدقه پیامکی را فعال کنند و با تعیین مبلغ مورد نظر، به صورت خودکار تا زمان دلخواه به صورت روزانه صدقه خود را پرداخت کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان مراجعه به سایت www.emdad.ir را از دیگر روش‌ها عنوان و مطرح کرد: این روش با استفاده از کارت بانکی و استفاده از رمز دوم اینترنتی انجام می‌شود.

محمدی ادامه داد: همچنین مردم استان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوی #۸۸۷۷* و تعیین مبلغ مورد نظر صدقه خود را پرداخت کنند.

وی اضافه کرد: دانلود و نصب آپ سنا از سایت کمیته امداد www.emdda.ir و یا فروشگاه phay (از طریق تلفن همراه) از دیگر روش‌های پرداخت الکترونیکی صدقه است.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به اینکه مردم نیکوکار استان طی دو ماه ابتدای سال ۶۳۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان صدقه پرداخت کرده‌اند گفت: صدقات پرداختی مردم نیکوکار استان براساس دستورات دینی در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نیازمندان همان منطقه اختصاص می‌یابد.

محمدی بابیان اینکه محل هزینه‌کرد صدقات از پیش و براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده تعیین می‌شود ادامه داد: احداث مسکن برای خانواده‌های نیازمند، پرداخت هزینه‌های درمانی، تأمین بخشی از هزینه‌های ازدواج فرزندان مددجویان، پرداخت کمک‌هزینه تحصیلی دانش‌آموزان و دانشجویان و پرداخت کمک‌هزینه معیشتی به خانواده مددجویان از محل صدقات مردمی است.

46

کد خبر 1521641

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =