«ماموریت غیرممکن» با بازی تام کروز، بار دیگر متوقف شد

مهر نوشت: به دنبال مثبت شدن تست کرونای یکی از عوامل تولید، فیلمبرداری «ماموریت غیرممکن ۷»، یک‌بار دیگر متوقف شد.

به گزارش ورایتی، جدیدترین فیلم «ماموریت غیرممکن» با بازی تام کروز که در حال فیلمبرداری در بریتانیا است، به دلیل تست مثبت یکی از گروه کارکنان متوقف شد.

سخنگوی پارامونت و اسکای دنس تایید کرد که تولید این پروژه از ۱۴ ژوئن (۲۴ خرداد) دوباره از سر گرفته می‌شود.

در بیانیه این کمپانی آمده است: «به دلیل مشاهده جواب مثبت در آزمایش کرونا، تولید این فیلم را به طور موقت تا ۱۴ ژوئن متوقف کردیم. تمامی پروتکل‌های ایمنی را دنبال می‌کنیم و بر وضعیت کار تولید نظارت کامل داریم.»

مانند بیشتر تولیدات بزرگ هالیوودی، تولید «ماموریت غیرممکن ۷» نیز برای رسیدن به پرده نقره‌ای با مسیر سختی روبه رو شده است. این فیلم نخستین بار در فوریه ۲۰۲۰ و در حالی که تنها چند روز با شروع فیلمبرداری‌اش در ونیز فاصله داشت، مجبور شد تا کار تولید را متوقف کند. در نهایت پس از چند بار تلاش ناموفق، فیلمبرداری این فیلم از پاییز گذشته شروع شد اما در ماه اکتبر با مثبت شدن تست ۱۲ نفر از عوامل تولید در ایتالیا، کار متوقف شد. در دسامبر هم ضبط و پخش صدای داد و فریاد کروز که عوامل تولید را به دلیل نقض پروتکل‌های بهداشتی شماتت و تهدید می‌کرد، خبرساز شد.

فیلم هفتم از مجموعه «ماموریت غیرممکن» را کریستوفر مک‌کوری کارگردانی می‌کند. وی پیش از این، «ملت سرکش» و «فال‌اوت» از این مجموعه را کارگردانی کرده و قرار است برای فیلم هشتم نیز روی صندلی کارگردانی فیلم بنشیند.

۵۷۵۷

کد خبر 1521906

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =