۱۱۰ مرکز نیکوکاری در چهارمحال و بختیاری فعالیت می‌کنند

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۱۰ مرکز نیکوکاری در چهار سطح محله‌محور، مسجدمحور، صنفی و مراکز تخصصی فعالیت می‌کنند که از این مجموع ۱۲ مرکز از ابتدای امسال تاکنون راه‌اندازی شده‌اند.

به گزارش  خبرگزاری  خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ،جاسم محمدی فارسانی بابیان اینکه مراکز نیکوکاری در راستای تسریع در روند خدمت‌رسانی به خانواده‌های نیازمند توسط نیروهای مردم راه‌اندازی می‌شوند بیان کرد: در این مراکز کمک‌های نقدی و غیرنقدی توسط نیروهای مردمی جمع‌آوری و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست نیازمندان تحت حمایت و غیر تحت حمایت می‌رسد.

وی بابیان اینکه انجام خدمات رایگان برای نیازمندان از دیگر فعالیت‌های مراکز نیکوکاری است تصریح کرد: دارندگان تخصص‌های گوناگون از جمله تدریس، تعمیرات لوازم خانگی و ساختمان، درمان و انجام امور مربوط به تأسیسات ساختمان می‌توانند در راستای انجام امور خیریه و کمک به نیازمندان به این مراکز مراجعه کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به فعالیت ۶ مرکز نیکوکاری تخصصی کاریابی در استان افزود: مراکز تخصصی کاریابی با رویکرد کارآفرینی و ایجاد زمینه اشتغال مددجویان و خانواده‌های نیازمند استان راه‌اندازی شده‌اند.

محمدی ادامه داد: واگذاری امور خیریه به مردم، شناسایی نیازمندان مناطق، شناسایی و جذب خیران و جمع‌آوری کمک‌های مردمی و توزیع آن بین نیازمندان در اسرع وقت از جمله اهداف راه‌اندازی این مراکز است.

کد خبر 1523043

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =