جذب کارشناس پرستاری و فوریت های پزشکی در بیمارستان کیش

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش از طریق آزمون جذب، هشت نفر کارشناس پرستاری و چهار نفر کارشناس فوریت های پزشکی استخدام می کند.

به گزارش خبرآنلاین از کیش : آزمون جذب این بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی با هدف تکمیل کادر پرستاری، دوشنبه ۲۴ خرداد ساعت ۱۱صبح در سالن ابن سینا مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار خواهد شد.

متقاضیان می توانند از امروز ۱۸ خرداد برای نام نویسی به سایت بیمارستان کیش به آدرس kishhospitalfz.com مراجعه کرده و پس از تکمیل فرم در قسمت خدمات الکترونیک _دعوت به همکاری ، در این آزمون شرکت کنند.

شرایط عمومی استخدام در این مجموعه، اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، سلامت جسمانی و روانی، عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر، نداشتن سابقه محکومیت جزایی، عدم ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی از سوی آراء مراجع قضایی و ذیصلاح اعلام شده است.

داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت و همچنین بازنشسته دستگاههای اجرایی باشند، همچنین گذراندن دوره خدمت یا داشتن کارت معافیت قانونی نیز الزامی است.

گفتنی است اصل مدرک تحصیلی مربوطه (پایان طرح – مدرک پرستاری و فوریت های پزشکی)، اصل کارت ملی و شناسنامه واصل کارت پایان خدمت به همراه یک قطعه عکس۴×۳، مدارک مورد نیاز برای استخدام می باشد.

۴۶

کد خبر 1523151

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =