زاکانی پیش از مناظره دوم: قول می دهم یک میلیون و 200 مسکن حمایتی بسازم /قول می دهم فقر مطلق را ریشه کن کنم

زاکانی گفت: قول می دهم در سال اول دولتم ریشه فقر مطلق را بکنم،

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علیرضا زاکانی در بدو ورود به سازمان صداوسیما برای حضور در مناظره درباره تغییر روشش در مناظره دوم گفت: در مناظره اول فکر می کردیم که ناظر به برنامه ها صحبت کنیم و موارد دقیقی را ذکر کنیم اما متوجه شدیم که دوستان عزیزمان بنا دارند که با حرف های نادرست اصل مناظره را به سمت بیراهه ای سوق دهند. امیدوارم شاهد چنین شرایطی نباشیم و بررسی موضوعات و برنامه ها و پاسخ به انچه مردم نیاز دارند مدنظر قرار گیرد.

وی گفت: به مردم عزیزمان قول می‌دهم در سال اول دولت اقدام و اصلاح، ریشه فقر مطلق را در کشور بکنم و قول می‌دهم در دو سال اول و بعد از دو سال اول، کسی در کشور غیر از درد بیماری، درد بی‌پولی نکشد.

زاکانی ادامه داد: به مردم قول می‌دهم که در این ایام مسیری را دنبال کنم که ماحصل آن با یک میلیون و ۲۰۰ هزار خانه حمایتی برای محرومین و زوج‌های جوان، علاوه بر تکالیف یک میلیون واحد در سال، امکان را فراهم کنم که مسکن از سبد زندگی افراد به عنوان یک کالای ویژه‌ای که اکثریت درآمدها آنها را به خود اختصاص می‌دهد، برداشته شود و نهایتا اگر کاری برای آنها پیدا نشد ماهانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به آنها بدهیم.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد: من قول می‌دهم شرایط را به سمتی ببرم که در نتیجه آن اطمینان خاطری در کشور ایجاد شود و از این جنگ و جدل‌ها و مشکلات و شرایطی که اکنون هست، پرهیز کنیم.در عرصه سیاسی هم وعده ما این است که مردم را ناظر بر خود دانسته و با نهادینه‌سازی اعتراض آنها علیه پلشتی‌ها و زشتی‌ها شرایطی را فراهم آورم که اصل ۸ و ۲۷ قانون اساسی محقق شود.

زاکانی پیش از مناظره دوم: قول می دهم یک میلیون و 200 مسکن حمایتی بسازم /قول می دهم فقر مطلق را ریشه کن کنم

2727
 

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1523246

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =