پِی پاد، نام جدید اپلیکیشن کیپاد است که در سال ۱۳۹۷ وارد بازار شد و در سال ۱۴۰۰ با نام و هویت جدید فعلی خود وارد بازار شد.

پی پاد که یکی از اپلیکیشن های بانک پاسارگاد به شمار می رود، به منظور رفع نیازهای روزانه افراد تهیه شده است و انتظار می رود به زودی جای بسیاری از اپلیکیشن های تک کاربردی در داخل گوشی های همراه را بگیرد.

از مهمترین ویژگی های پی پاد (اپلیکیشن بانک پاسارگاد) می توان رابط کاربری منحصر به فرد و زیبا، عدم نیاز به ورود اطلاعات در هر بار پرداخت، پشتیبانی ۲۴ ساعته و همچنین امنیت بالای آن را نام بردرابط کاربری روان و زیبا می باشد.

کاربران علاقمند به استفاده از پیِ‌پاد، می توانند از طریق سایت سایت (pay-pod.ir) و یا اپلیکیشن کافه بازار و گوگل پلی اقدام به دانلود نمایند.

خدمات پی پاد به شرح ذیل می باشد:

پرداخت کرایه تاکسی

پرداخت آنلاین کرایه تاکسی با اپلیکیشن پِی‌پاد از جدیدترین خدمات این اپلیکیشن است. پرداخت کرایه تاکسی یکی از پرکاربردترین موارد می باشد. در پی پاد امکان پرداخت کرایه تاکسی تهران و ریالو وجود دارد. برای این کار تنها کافیست وارد گزینه پرداخت کرایه تاکسی در اپلیکیشن شده و از طریق کیو آر و یا شماره کد کرایه خود را پرداخت کنید. در حال حاضر تاکسی های تهران و مشهد به پرداخت با کیو آر مجهز گشته اند و دیگر چالش هایی همچون کمبود پول خرد، آلودگی پول و ...  وجود نخواهد داشت.

کارت به کارت

یکی از عمومی ترین کارهای روزانه پرداخت های کارت به کارت است. برای انجام این کار تنها کافیست یکبار شماره مبدا و مقصد را وارد کرده و در صورت دلخواه در اپلیکیشن ذخیره نمایید.  در حال حاضر سرویس کارت به کارت از مبدا بانک پاسارگاد، ملت، ملی، تجارت، پارسیان، سپه، کشاورزی، سامان، اقتصاد نوین، انصار، آینده، سرمایه، سینا، حکمت، گردشگری، دی، ایران زمین، پست بانک، توسعه و تعاون، صنعت و معدن، خاورمیانه، موسسه اعتباری نور، موسسه اعتباری توسعه به مقصد تمامی بانک‌های عضو شبکه شتاب امکان‌پذیر است. سایر بانک ها نیز به زودی به این لیست اضافه می شوند.

سهام عدالت

یکی از متمایزترین خدمات پی پاد مدیریت و فروش سهام عدالت است. در صورتی که که روش مستقیم مدیریت سهام عدالت را انتخاب کرده اید، می توانند از طریق پِی‌پاد نسبت به فروش تا ۶۰% سهام خود اقدام کنید.

انتقال وجه

تنها با داشتن شماره موبایل و بدون شماره کارت، در پی پاد می توانید انتقال پول کنید! نکته قابل توجه عدم پرداخت کارمزد در این روش است. با انتخاب این گزینه هیچ کارمزدی از انتقال دهنده اعتبار کم نمی شود.  برای استفاده از این روش، تنها کافیست فرد واریزکننده و فرد دریافت کننده پول، پِی‌پاد را نصب داشته باشند.

پرداخت قبض

قبض تلفن همراه، برق، آب، گاز و تلفن ثابت به راحتی از طریق این اپلیکیشن قابل پرداخت است. در این روش تنها یکبار ثبت شماره تلفن و یا شناسه قبض انجام شده و از دفعات بعد به راحتی پرداخت می کنید.

خلافی

با پی پاد امکان استعلام رایگان و پرداخت خلافی خودرو وجود دارد. با مراجعه به قسمت خلافی در اپلیکیشن و وارد کردن شماره بارکد پشت کارت وسیله نقلیه خود و یا اسکن آن استعلام را انجام داده و در صورت تمایل پرداخت نمایید.

شارژ

در پی پاد با انتخاب شماره موبایل خود و یا دوستانتان از طریق دفترچه تلفن و یا با ورود مستقیم شماره به راحتی برای خود و دیگران شارژ بخرید.

 بسته اینترنتی

در پی پاد می توانید انواع بسته های اینترنت روزانه، ماهانه و سالانه اپراتورهای مطرح کشور دریافت کنید.

عوارض آزادراهی

از اولین خدماتی که پی پاد (با نام قدیمی کیپاد) شناخته شد، سرویس پرداخت عوارض آزادراه ها است. در این نوع پرداخت می توانید با انتخاب گزینه”پرداخت عوارض آزادراهی” نسبت به ثبت مشخصات خودروی خود اقدام کنید.

طرح ترافیک

از دیگر خدمات مربوط به خودرو می توان استعلام رایگان و پرداخت طرح ترافیک را نام برد. به راحتی با مراجعه به قسمت عوارض طرح ترافیک، پلاک خودروی خود را ثبت کرده و نسبت به استعلام و پرداخت بدهی خود اقدام کنید.

سرویس به‌همراه پِی‌پاد

احتمالا خودروهایی با نام به همراه را در شهر دیده اید. در پی پاد می توانید به راحتی مسیر موردنظر خود را انتخاب کنید و بدون معطلی در صف های طولانی مدت به مقصد خود برسید.

تلویزیون اینترنتی آیو

در اپلیکیشن پِی پاد علاوه بر خرید اشتراک آیو این امکان را دارید تنها با یک کلیک، برنامه ‌های اولین تلویزیون اینترنتی ایران (آیو) را مشاهده کنید.

کارت شهروندی

این خدمت در شهرهای مشهد و قزوین در حال اجراست و کاربران این شهرها می توانند بدون مراجعه به کیوسک های شارژ کارت های بلیط خود را شارژ کنند.

پرداخت QR کد

با هدف حذف پول نقد در پرداخت های خرد روزمره، امکان خرید از فروشگاه‌های تحت پوشش از طریق کیوآر کد در پی پاد فراهم شده است.

 پارک حاشیه ای

برای رفاه حال کاربران پِی‌پادی امکان پرداخت پارک حاشیه ای نیز در این اپلیکیشن فراهم آمده است. کاربران می توانند به بخش پارک حاشیه ای مراجعه کرده و با ثبت شماره خودرو، نسبت به استعلام رایگان هزینه پارک حاشیه ای اقدام کرده و سپس پرداخت نمایند.

قطار شهری مشهد

اگر تمایل به مراجعه به باجه های قطار شهری شهر مشهد بری خرید بلیت را ندارید، به گزینه قطار شهری مراجعه کنید تا بلیت تک سفره جهت پرداخت کرایه قطار شهری برایتان صادر گردد.

نیکوکاری

اگر علاقمند به انجام کارهای خیرخواهانه نظیر کمک به انجمن اتیسم، هلال احمر، بهزیستی-ضیافت همدلی، مهربانه، پیام امید و پویش مردمی تهران هستید نیز می توانید از طریق گزینه نیکوکاری پِی‌پاد اقدام نمایید.

۲۱۲۱
  

کد خبر 1523515