رسانه‌های قزوین در خدمت توسعه استان

رئیس شورای اطلاع رسانی استان قزوین گفت: معدل رسانه‌های استان انصاف، نقد سازنده و قضاوت عادلانه بوده است و رسانه‌های قزوین در خدمت توسعه استان بودند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ منوچهر حبیبی،  رئیس شورای اطلاع رسانی استان قزوین در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره رسانه های استان که در سالن اجتماعات کتابخانه امام خمینی(ره)قزوین و با حضور جمعی از مسئولان استانی برگزار شد؛ ضمن تشکر از همراهی اصحاب رسانه در عرصه مقابله باکرونا و پوشش اخبار انتخابات اظهار کرد: شرایط کرونا در استان قزوین کاملا مدیریت شده و آمار نزولی است.

او گفت: موتور انتخابات توسط رسانه‌ها و مطبوعات روشن و گرم می‌شود، رسانه ها فضا را به نفع مشارکت حداکثری تغییر دهند.

 حبیبی بیان کرد: یکی از عوامل موثر و دقیق بر علیه کرونا اطلاع رسانی و آگاهی بخشی توسط اصحاب رسانه  استان قزوین بود.

او افزود: نقد و آگاهی بخشی در ید توانای رسانه هاست، قلم توانا و زبان گویای رسانه‌ها می‌تواند شور انتخاباتی ایجاد و چشم دنیا را از حضور مردم خیره کند.

رئیس شورای اطلاع رسانی استان قزوین گفت: معدل رسانه های استان انصاف، نقد سازنده و قضاوت عادلانه بوده است، رسانه‌های قزوین در خدمت توسعه استان بودند.

او بیان کرد: مردم زینت انتخابات هستند و  ۲۸خرداد روز جشن ملی است و در این میان رسانه‌ها موتور انتخابات را گرم می کنند.

در هشتمین جشنواره رسانه های استان قزوین بر اثر فراخوان ۵۳۰اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود که ۳۱۷اثر به مرحله داوری راه پیدا کردند و امروز طی مراسمی از برگزیدگان این جشنواره تقدیر به عمل آمد.

کد خبر 1523626

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =