‍رصد فعالیت های تبلیغاتی نامزدها  در استان چهارمحال وبختیاری

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به در پیش‌ بودن انتخابات ۱۴۰۰ گفت: فعالیت تمامی ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در شهرستان‌های استان رصد می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی استانداری ، اقبال عباسی در ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: فرمانداران شهرستان‌های ۱۰ گانه استان تخلفات انتخاباتی احتمالی از سوی شخص‌های حقیقی و حقوقی را به‌ موقع مستندسازی و گزارش کنند.

وی افزود: روسای کمیته‌های ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری نیز نسبت به بررسی، شناسایی و رفع مشکلات احتمالی مرتبط با برگزاری انتخابات اقدام کنند.

عباسی عمل به قانون در روند برگزاری انتخابات را ضروری دانست و تصریح کرد: مسئولیت امنیت ستادهای انتخابات شهرستان‌های ۱۰ گانه استان با نیروی انتظامی است.

وی یادآور شد: اشرافیت بر قانون انتخابات، برگزاری نشست‌های توجیهی برای نمایندگان فرمانداران در شعبه‌های اخذ رای و بازدید و سرکشی از شعبه‌ها در روز برگزاری انتخابات مورد توجه تمامی فرمانداران باشد.

استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: تمامی مسوولان دستگاه‌های اجرایی استان موظفند تا آخرین روز فعالیت و مسئولیت خود، نسبت به انجام امور و پاسخ‌گویی به مردم تلاش کنند.

عباسی با اشاره به تلاش‌های فراوان دولت تدبیر و امید در هشت سال اخیر گفت: در این مدت با وجود مشکلات فراوان برای ارتقای کمی و کیفی حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، امنیتی، عمرانی، سیاسی و بخش‌های دیگر تلاش‌های زیادی در سطح ملی و استانی شده است.

دبیر ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری نیز با اشاره به فعالیت فراجناحی دولت‌های یازدهم و دوازدهم گفت: متاسفانه در بسیاری از نقدها، به اعمال تحریم‌های ظالمانه از سال ۱۳۹۶ تاکنون و مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا توجهی نمی‌شود.

ملک‌محمد قربان‌پور تاکید کرد: برآورد اولیه ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری در خصوص تعداد شعب اخذ رای برای برگزاری انتخابات امسال، یک‌هزار و ۱۶۴ شعبه بود که در نهایت ۹۳۹ شعبه ثابت و سیار شهری و روستایی تعیین شد.

وی افزود: بهره‌مندی از توان رسانه‌ها و ظرفیت فضای مجازی برای حضور حداکثری و مشارکت پُر شور مردم در انتخابات مورد توجه دست‌ اندرکاران ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

گفتنی است؛ در این نشست تعدادی از روسای کمیته‌های ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری و فرمانداران شهرستان‌های ۱۰ گانه استان پیشنهادات و نظرات خود را در خصوص روند برگزاری انتخابات مطلوب در سال‌جاری ارائه کردند.

کد خبر 1523780

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =