رئیس سازمان بسیج مستضعفین به برخی نشانه های جریان انحرافی اشاره کرد.

سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در نشست خبری که صبح امروز شنبه به منظور تشریح برنامه‌های ستاد بزرگداشت شهدای مبارزه با نفاق در مرکز بسیج سازمان صدا و سیما برگزار شد، گفت:‌ جریانی که امروز با عنوان انحرافی از آن یاد می‌شود سعی می‌کند با کانالیزه کردن مسئولین و دادن اطلاعات غلط، مردم و مسئولین را به انحراف بکشد و ما در ماه‌های آینده اطلاعات مفصل‌تری از این جریان را به مردم ارائه می‌دهیم. 

اظهار داشت: گروهک‌های تروریستی و منافقین پس از اقدامات تروریستی خود و انجام ترورها مشاهده کردند که این کارها نتیجه عکس دارد و ملت ایران را با یکدیگر متحدتر می‌کند. به همین منظور اقدام به اختلاف‌افکنی و ایجاد شکاف بین مسئولان نظام و سرد کردن مردم نسبت به مسئولین و نظام کردند. 

وی افزود: جریاناتی که امروز با عنوان انحرافی یاد می‌شود دنباله‌های همان گروه‌ها هستند و سعی می‌کنند با کانالیزه کردن مسئولین و دادن اطلاعات غلط، مردم و مسئولین را به انحراف بکشند و ما در ماه‌های آینده اطلاعات مفصل‌تری از این جریان را به مردم ارائه می‌دهیم. 

نقدی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه امکان نفوذ جریان انحرافی در بسیج چه میزان است، گفت: خطر لغزش برای همه انسانها تا زمانی که از دنیا نروند وجود دارد منتهی بسیج خصوصیتی دارد و آن این است که پیونددهنده‌اش با مردم ولایت است و ولایت را یکپارچه و یکجا پذیرفته است. 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: گروهی که نخ تسبیحشان ولایت است منحرف نمی‌شوند و ما در بسیج احساس خطر نمی‌کنیم و بسیجیان هیچ گاه در دل خود به جای ولایت، مکتب‌های پوشالی را راه نمی‌دهند.

/2727

کد خبر 152412

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بدون نام IR ۱۹:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۳/۰۱
    0 0
    والله من که ازین همه دورویی ورفتار دوگانه خسته شدم!! جریان انحرافی! جریان انحرافی!! چرا همه سعی میکنن احمدی نژاد را تطهیر کنند در حالیکه خود ایشان چندین بار گفته حرف آقای "م" حرف منست!!