آغاز عملیات گازرسانی به بزرگ‌ترین فاز منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام اعلام کرد: عملیات گازرسانی به فاز چهارم، به عنوان طلایی‌ترین و بزرگ‌ترین فاز اقتصادی در این منطقه از هفته آینده آغاز می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛  «نادر ثناگو مطلق» گفت: با توجه به وجود صنایع با اولویت آی.سی.تی و آی.تی و از سوی دیگر قرار گرفتن نیروگاه‌های گازی در فاز چهار، اجرای عملیات گازرسانی برای تغذیه این واحدهای بزرگ و همچنین سایر واحدهایی که قرار است پس از توسعه زیر ساخت‌ها در این فاز استقرار یابند نیاز صنایع در این بخش را مرتفع می‌کند.

وی با بیان اینکه انتخاب پیمانکار و مناقصه واگذاری پروژه گازرسانی به فاز چهارم منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام برگزار شده، عنوان کرد: عملیات اجرایی این پروژه از هفته آینده آغاز خواهد و برنامه پیش‌بینی شده این است که در حداقل مدت ممکن این کار به پایان برسد.

ثناگو مطلق خاطر نشان کرد: فاز چهارم منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در زمینی به مساحت ۱۶۵ هکتار و در هفت پهنه تعریف که با تکمیل زیر ساخت‌های این فاز با اولویت صنایع مرتبط با آی.تی و آی.سی.تی زمینه ایجاد ۱۰ هزار فرصت شغلی در منطقه فراهم می‌شود.

وی ادامه داد: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته در طرح جامع، چهارمین فاز منطقه ویژه اقتصادی پیام به عنوان نخستین قطب فناوری‌های ارتباطی و اطلاعاتی در کشور تبدیل می شود.

ثناگو مطلق افزود: فاز چهارم منطقه ویژه اقتصادی پیام در فازهایی از جمله لجستیک و انبار دارای، اداری، بورس، بانک، بیمه، فناوری های دانش بنیان و شهرک سلامت راه اندازی می‌شود.

کد خبر 1524872

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =