۰ نفر
۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۵
کتاب کودکانه «عروسکم گم شده» منتشر شد

کتاب «عروسکم گم شده» به نویسندگی بهناز ضرابی‌زاده که کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر کرده، قصه‌ دختربچه‌ای است که هنگامِ بازی در پارک، یک لنگه جوراب سفید عروسکی را پیدا می‌کند و در ذهن خود برای آن داستان می‌سازد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کتاب «عروسکم گم شده»، نوشته‌ بهناز ضرابی‌زاده، با تصویرگری فروغ یعقوبی منتشر شد.

انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، این کتاب را در گروه داستان‌های فارسی با قطع رحلی در ۳۲ صفحه تمام‌رنگی، برای گروه سنی نوخوان (۷+) منتشر کرده است.

«عروسکم گم شده»، قصه‌ دختربچه‌ای است که در هنگام بازی در پارک، یک لنگه جوراب سفید عروسکی را پیدا می‌کند و در ذهن خود برای آن داستان می‌سازد.

در بخش ابتدایی داستان این کتاب آمده است: «من و مادرم تابستان‌ها به پارک می‌رویم. یک روز توی پارک چشمم افتاد به لنگه جوراب سفید عروسکی که روی چمن‌ها افتاده بود. فکر کردم حتما دختربچه‌ای دیشب با پدر و مادرش به پارک آمده و عروسکش موقع آب‌بازی خودش را خیس کرده و دختربچه مجبور شده لباس‌های آن را عوض کند؛ اما در تاریکی شب، یک لنگه جوراب آن را جا گذاشته است. بعد هم تندتند فکرهای دیگری به ذهنم رسید و حتی به‌جای یک لنگه جوراب فکر کردم عروسک روی چمن‌ها جامانده و همان وقت با آن عروسک جامانده یک داستان ساختم.»

قیمت کتاب «عروسکم گم شده» ۱۶هزار تومان است.

۵۷۵۷

کد خبر 1524926

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =