مرعشی: احمدی نژاد از ۳۰۰ متری بیت رهبری کفش هایش را در می آورد اما الان بزرگترین مخل کشور است /سعید جلیلی چه تصویری از جهان دارد؟

سخنگوی حزب کارگزاران گفت: به هیچ عنوان به عنوان دوستداران ایران نباید بپذیریم و قبول کنیم نظام یکپارچه شود. باید نظام بر پایه رقابت شکل بگیرد. ولو رقابت هایی که ما را محدود می کنند. نباید بگذاریم در بسته شود.

حسین مرعشی، سخنگوی حزب کارگزاران در کلاب هاوس خبرگزاری خبرآنلاین گفت:نباید اجازه بدهیم نظام ما را به سمت تک صدایی برود. نظام تک پارچه به سمت چپ سوسیالیستی می رود و به نوعی حرکت به سمت کره شمالی است.

*حاکمیت یکپارچه اصلا برای کشور مبارک نیست. ۱۰ بار این تجربه شده است.

وی گفت:‌احمدی نژاد مگر کسی نبود که از ۳۰۰ متری بیت آیت الله خامنه ای کفشهایش را در می آورد و خدمت ایشان می رفت؟ همین الان مگر بزرگترین مخل اصلی کشور نیست؟ نباید مدل رقابتی را کنار بگذاریم و بگوییم تک حزبی می شویم. باید تلاش کنیم این در بسته نشود. باید تلاش کنیم رقابت در عرصه سیاسی از بین نرود.

سخنگوی حزب کارگزاران گفت: اگر رقابت از بین رفت ایران را خطرات بزرگی تهدید می کند. حرفهای اصلی را جلیلی زد. گفت چه کار با این سه کشور دارید؟ ببینید چه تصویری اینها از جهان دارند.

این چهره اصلاح طلب تاکید کرد: به هیچ عنوان به عنوان دوستداران ایران نباید بپذیریم و قبول کنیم نظام یکپارچه شود. باید نظام بر پایه رقابت شکل بگیرد. ولو رقابت هایی که ما را محدود می کنند. نباید بگذاریم در بسته شود.

2727

کد خبر 1524992

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =