انهدام و کشف ۴۰ کیلو گرم مواد مخدر در جزیره کیش

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از انهدام و کشف ۴۰ کیلو گرم تریاک و حشیش از دو باند سوداگر مرگ که قصد انتقال محموله مواد مخدر از طریق دریا به کیش را داشتند خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از کیش ،سرهنگ ” علی اصغر جمالی از کشف ۴۰ کیلو گرم تریاک و حشیش در جزیره  خبر داد  و گفت: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ، روز گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و پاسگاه مرزی دریایی شهید نورخدا موسوی با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند دو باند سوداگر مرگ قصد انتقال محموله مواد مخدر از طریق دریا به کیش را دارند که موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس کیش قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از هماهنگی با مقام قضائی و پس از پایش مسیرهای ساحلی که احتمال ورود مواد مخدر متصور می شد، طی گشت زنی مستمر در ۲ عملیات ضربتی ۶ نفر از اعضای شبکه سوداگران مرگ را دستگیر و از آنها مقدار ۳۳کیلوگرم تریاک و ۷کیلوگرم حشیش کشف کردند که متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش خاطر نشان کرد: هرچند سوداگران مرگ شیوه و شگردهای ورود و فروش مواد مخدر را تغییر می دهند اما هوشیاری مأموران این فرماندهی با همکاری خوب مردم شریف موفقیت های خوبی را در ماه های آغازین سال ۱۴۰۰ برای ما به ارمغان داشته است.

46

کد خبر 1525121

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =