شور و شعور حضور در انتخابات در البرز جاری و مشهود است

نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به اینکه شور و شعور حضور در انتخابات در البرز جاری و مشهود است، گفت: مردم ایران اسلامی همواره نشان داده‌اند که به سرنوشت خود حساس هستند و با تمام وجود از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و خون شهدا دفاع می‌کنند.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «عزیزاله شهبازی» در حاشیه بازدید از بخش‌های مختلف ستاد انتخابات استان که روز دوشنبه صورت گرفت، با قدردانی از حمایت مردم برای پشتیبانی از کارگزاران نظام در عرصه‌های مختلف، افزود: برای حماسه ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ تمامی تمهیدات لازم در استان البرز اندیشیده شده است.

وی ادامه داد: ستاد انتخابات استان البرز با تعاملات سازنده و هماهنگی‌های لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم، امن و پرشور، مهیا است.

شهبازی گفت: همچنین شیوه‌نامه‌های بهداشتی مقابله با کرونا که از سوی وزارت کشور ابلاغ شده به جد رعایت خواهد شد و برای این منظور پیش‌بینی لازم با همکاری دانشگاه علوم پزشکی البرز صورت گرفته است.

وی افزود: برای رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و تسریع در روند اخذ رای، تعداد شعب و صندوق‌های اخذ رای در البرز به شکل قانونی و متعارف افزایش یافته است.

استاندار البرز اضافه کرد: در روز جمعه ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ رای گیری از ساعت ۷ صبح آغاز می‌شود و رای گیری با توجه به شرایط مساعد آب و هوایی البرز در اماکن رو باز صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه رای گیری در ۵۳۱ شعبه اخذ رای کرج به صورت تمام مکانیزه صورت می‌گیرد، گفت: بر این اساس نتایج با سرعت بالاتری اعلام می‌شود.

شهبازی افزود: از مردم همیشه در صحنه انتظار می‌رود که بار دیگر برای تعیین سرنوشت خود وارد میدان شوند و با انتخابی اصلح، رییس جمهور منتخب را با پشتوانه‌ای قوی راهی مجامع ملی و بین‌المللی کنند.

وی گفت: همچنین با انتخاب بهترین اعضا برای شوراهای شهر و روستا، این پارلمان محلی را با قدرت تعیین کنند.

استاندار البرز افزود: رشد معنادار ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای شهر و روستا در البرز حاکی از استقبال پرشور مردم است.

وی گفت: مردم ایران اسلامی همواره نشان داده‌اند که به سرنوشت خود حساس هستند و با تمام وجود از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و خون شهدا دفاع می‌کنند.

48

کد خبر 1525310

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =