پلیس راهور مازندران: محدودیت تردد برای روز انتخابات ابلاغ نشده است

ایسنا نوشت: سرپرست پلیس راه استان مازندران گفت: تاکنون هیچ محدودیت ترددی برای روز انتخابات ابلاغ نشده است.

 هادی عبادی با اشاره به اینکه تمامی محورهای استان باز و ترافیکی عادی و روان است، اظهار کرد: وضعیت جوی در استان ابری وآفتابی است و مشکل ترافیکی خاصی نداریم.  

وی افزود:  در محورهای سوادکوه، هراز، چالوس، بخشی از مسیر رامسر و ساری_قائمشهر در حوزه راهسازی عملیات روکش آسفالت در حال انجام است که به رانندگان توصیه می‌شود توجه کافی به جلو را داشته باشند.

سرپرست پلیس راه استان مازندران درباره‌ محدودیت‌های کرونایی در استان، خاطرنشان کرد:محدودیت تردد در محور هراز، چالوس، سوادکوه و کیاسر در حال اجرا است.

عبادی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته  تاکنون  خودرو ۱۷۶ جریمه شدند و ۱۳۸ خودرو نیزبازگشت داده شدند.

وی افزود: از ابتدای سال ۱۴۰۰، ۳۳ هزارو ۷۰۰ دستگاه خودرو اعمال قانون کرونایی شده و ۱۱ هزار و ۳۹۵ دستگاه نیز به مبدا بازگردانده شدند.

سرپرست پلیس راه استان مازندران با اشاره به اینکه جز محدودیت های کرونایی محدودیت دیگری تا پایان هفته نخواهیم داشت، تاکید کرد: محدودیت های پلاک های غیر بومی برای شهرهای قرمز و نارنجی همچنان در حال اجراست و کسانی که مجوز ندارند اقدام به سفر نکنند.

عبادی خاطرنشان کرد: هیچ گونه محدودیتی بابت انتخابات و یک طرف شدن راه‌ها تاکنون ابلاغ نشده است.

وی گفت: تمام محدودیت های یک طرفه شدن از ابتدای سال ۱۴۰۰، برداشته شده که توقعات بومی منطقه بود و در حال حاضر هیچ محدودیت یک طرفه‌ای در استان اجرا نمی‌شود.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1525604

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =